Понеділок, 20.05.2024, 21:45
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
21:45
Обновить
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Реалізація основних ваших потреб та пропозицій (Щось можливо добавиш своє ?)
Реалізація основних ваших потреб та пропозицій
LanseløtДата: Неділя, 31.10.2010, 11:30 | Сообщение # 1
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Що на вашу думку потрібно добавити/змінити тут на форумі (сайті).
Які у вас є пропозиції що до внутрішньої ієрархії, рейд походів пишіть тут. Думаю нам буде почути корисно думку кожного.
Тому висловлюйтеся та не соромитися флудіти тут.



 
МуняДата: Понеділок, 01.11.2010, 16:54 | Сообщение # 2
Імба
Группа: Hardy
Сообщений: 180
Статус: :-)
я як всыгда ща напишу "ЗДАЭМ ГОЛД В ГЫЛЬД БАН АТО killed


 
LanseløtДата: Понеділок, 01.11.2010, 17:00 | Сообщение # 3
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Насамперед хотілось би нагадати членам гільді, що потрібно внести 200 голд за для гільд потреба які будуть розподілятися безпосередньо головою гільдії.
На даний момент ці кошти будуть перебувати на гільд балансі за для фінансового запасу на позики на закупи дорогих ресурсів безпосередньо.

Також потрібно зробити наш гільд банк якоюсь опорою для членів гільдії. Звичайно ніхто нікого не заставляє віддавати останнє, але ваша допомога не буде зайвою та допоможе іншим задротам.

Якщо ви взяли із гільд банку якийсь там сокет то було би доречним внести якийсь внесок (типу Орб чи наприклад інший потрібний ресурс). Тоді гільд банк не буде пустий.



 
SashenkaДата: Вівторок, 02.11.2010, 02:26 | Сообщение # 4
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
А може доцільніше здавати по 100г кожного тижня?



Кто трезвее,тот и сверху...
 
NexsysДата: Вівторок, 02.11.2010, 03:32 | Сообщение # 5
Нуб
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Статус: :-)
И голд и реги для фласок, свитков,эликов и тп и тд. А то идут в рейд голой зеленкой и даже не думают об бафах....значит нужно, чтоб кто-то отвечал за это, а реги здавали все в гб по возможности.



 
LanseløtДата: Вівторок, 02.11.2010, 03:54 | Сообщение # 6
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Sashenka)
А може доцільніше здавати по 100г кожного тижня?

не всі мають можливість здавати що тижня 100г тому із часом вийде така проблема що одна людина здає сумлінно голд а 2-й просто не звертає на це уваги мотивуючи це тим що в мене не має голд.
Да і 100 н в тиждень це дуже багато. Простіше піти і нафармити наприклад фласок чи хавки, тим самим зекономити голд.

Надалі ми призначим людину яка буде відповідати за організацію бафів в рейді а саме це хавка та хімія в рейді. Як це буде більш точніше придумаю із часом.



 
SashenkaДата: Вівторок, 02.11.2010, 15:25 | Сообщение # 7
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
100г в тиждень це багато?!!!
eek
да за одну кузню дають біля сотні




Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Вівторок, 02.11.2010, 16:25 | Сообщение # 8
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Sashenka)
100г в тиждень це багато?!!! да за одну кузню дають біля сотні

Гільдії вистачає із головою 20к на балансі для різних внутрішніх позик (приклад простий на флай маунта). Але потрібно врахувати основний ігровий аспект. Для чого нам збирати голд, якщо є таке поняття як гільд банк та професії. Гільдія має досить не малий онлайн, який дозволяє без проблем забезпечити всіх нас буквально всім чим потрібно не вкладаючи ані одного голд.

Але що би це втілити в життя потрібно просто допомагати без корисливо іншим.
Думаю набагато краще було б побачити від вас не 100г а якусь допомогу в плані ресурсів в гільд банку.



 
LanseløtДата: Субота, 06.11.2010, 22:17 | Сообщение # 9
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Невже ні в кого не має ніяких пропозицій ??? =)
Давайте разом подумаємо, що би було не погано внести в гільдію нового.



 
ОрдошамДата: Неділя, 07.11.2010, 19:46 | Сообщение # 10
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
200 голд!!! це небагато!!! моно здать и бильше!


 
NexsysДата: Понеділок, 08.11.2010, 03:34 | Сообщение # 11
Нуб
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Статус: :-)
Что там с 6 ячейкой решили ??- доступ ограничивать будем ?? а то все гребут - а как в рейд идти - типа ИК с криками заставлять надо. Не участвуют во всех походах ги - нет бонусов с гб.



 
LanseløtДата: Понеділок, 08.11.2010, 18:42 | Сообщение # 12
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Згідний що 6-й слот безжально спустошують, але потрібно врахувати цей аспект, що він по суті потрібний тільки нижчим рангам в гільдії через те, що поки не можуть забезпечити себе дорогим ресурсом та ЦЛК треш шмотом. багато хто не має можливості нафармити собі сокет ані на БГ ані в герах тому змушений викладати 500+ голд, а це не мало. Вищі ранги в принципі не мають проблем із голд / шмотом та ресурсами, тому для них це не допомога а можливість злегка зекономити.
Думаю доступ має бути відкритий.

П.С. якщо чесно не не бачив, що сокети хтось нагло розкрадав. Кожен брав в кількості 1-на шт. на руки.



 
SashenkaДата: Понеділок, 08.11.2010, 21:43 | Сообщение # 13
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
З метою недопущення роздачі речей з цлк і са людям, які другий день в гільдії, пропоную ввести якусь систему, з допомогою якої за часту участь в походах гі, допомогу малим лвл і тд., начислялися очки які б використовувалися при ролі.



Кто трезвее,тот и сверху...
 
VeriserДата: Вівторок, 09.11.2010, 01:08 | Сообщение # 14
Нуб
Группа: Пользователи
Сообщений: 46
Статус: :-)
Убрать роздел класы на форуме. Не в ижу смысла и думаю что в пвп и пве розделах хватит места. А щас както путано все.

 
LanseløtДата: Вівторок, 09.11.2010, 16:28 | Сообщение # 15
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Veriser)
Убрать роздел класы на форуме. Не в ижу смысла и думаю что в пвп и пве розделах хватит места. А щас както путано все.

на всі 100% згідний, але поки що не знаю куди закинути старання нашого ГМа, точніше його тему яка не відноситься ні до пвп ні до пве =)



 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Реалізація основних ваших потреб та пропозицій (Щось можливо добавиш своє ?)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz