Понеділок, 20.05.2024, 22:57
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
22:57
Обновить
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Реалізація основних ваших потреб та пропозицій (Щось можливо добавиш своє ?)
Реалізація основних ваших потреб та пропозицій
MilenaДата: Понеділок, 11.06.2012, 14:17 | Сообщение # 91
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Сережа, многие из тех, кого ты неосмтрительно назвал сбродом, в рейдах показывают себя с очень хорошей стороны.
Поэтому не стоит чесать всех под одну гребенку.

В гильдии, действительно, уже слишком много народа. Можно, конечно, собирать 4-й рейд. Но, если дальше набирать народ, скоро и его не будет хватать.
Думаю, было бы разумно временно приостановить набор в гильдию. 2 рейда - это хорошо, 3 - тоже неплохо. 4-й рейд - уже многовато.
Но такими темпами скоро придется создавать еще и 5-й - а это явный перебор.



 
СеданДата: Понеділок, 11.06.2012, 15:50 | Сообщение # 92
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Скоро з такими темпами ТВС перетвориться в Антанту-2... wacko




Сообщение отредактировал Седан - Понеділок, 11.06.2012, 15:50
 
LanseløtДата: Понеділок, 11.06.2012, 21:05 | Сообщение # 93
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Кого ти відносиш до категорії "зброду" (В іменах) ?


 
СеданДата: Вівторок, 12.06.2012, 09:30 | Сообщение # 94
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Lanselot)
Кого ти відносиш до категорії "зброду" (В іменах) ?

Поіменно називати не бачу смисла, так як суджу по загальній кількості в гільдії. Так, в багатьох людей є 5+ твінків(альтів), але за останній місяць після відкриття КЛ, збільшився наплив в гільдію і відповідно кількість збільшилась із 340 чарів до 424. Якщо судити об"єктивно, та рельністю - це 6-7 ЦЛК походів на 25.
Отже: 7х25=175 чарів.

Якщо брати до уваги, що у декількох людей по 5 чарів, а в декотрих 2 і всі хочуть піти, то із 175 чарів, беремо понижаючий коефіцієнт (приблизний!) 0,6.(60% "живих" людей в рейдах від загальної кількості персів). Тобто: 175*0,6=105 осіб.
Звідси: 424/105=4 перса на 1 людину в середньому. (КЕП на місці)

У Нас існує 3 рейда в 25. Іноді навіть 4.
4х25=100 персів(60 живих людей). Тільки зможуть піти в рейди. Запитання: Що робити остальним 324 персам, або 55 людям?
Я знаю осіб(можу навіть дати імена тобі в ПМ), які в гільдії, як тільки почали грати в ВоВ, НІРАЗУ не були в рейді з гільдією, через те що банально не хватало місця. Тому ходили і ходять із ЛФГ, але залишаються вірними для ТВС, а один уже і приодягнувся.

Ти ГМ гільдії, можливо, ти бачиш інші шляхи розвитку гільдії, можливо я чогось не розумію, але я висловив СВОЮ особисту думку. У нас уже є потенціал на 7+ рейдів 25, залишилось його тільки реалізувати, а не вважати теорією.



 
ПолуничкаДата: Вівторок, 12.06.2012, 10:10 | Сообщение # 95
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
Quote (Седан)
. Зброду трошки набралось.

Сам же ж був "Не проти" прийому всіх тих людей, а коли зайшов у гру і побачив багато незнайомих нік-ів то, внезапно, вони стали збродом?
Quote (Седан)
У нас уже є потенціал на 7+ рейдів 25, залишилось його тільки реалізувати, а не вважати теорією.

0o Ти сам то фармиврейдив би кожен день ЦЛК?


 
СеданДата: Вівторок, 12.06.2012, 10:32 | Сообщение # 96
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Полуничка)
Quote (Седан)
. Зброду трошки набралось.

Сам же ж був "Не проти" прийому всіх тих людей, а коли зайшов у гру і побачив багато незнайомих нік-ів то, внезапно, вони стали збродом?
Quote (Седан)
У нас уже є потенціал на 7+ рейдів 25, залишилось його тільки реалізувати, а не вважати теорією.

0o Ти сам то фармиврейдив би кожен день ЦЛК?

Ну от що я і стараюсь донести, що в 4 рейда(наші максимальні потуги) 400+ людей не влізуть.

Так, я був не проти, тих нових людей які прийшли, та я і зараз не проти їхнього перебування в гільдії, просто давайте підведемо підсумкову лінію, та представимо в уяві сумарні вигляди рейдів, он-лайн, який є наразі, та можливості.




 
ПолуничкаДата: Вівторок, 12.06.2012, 11:19 | Сообщение # 97
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
Quote (Седан)
Ну от що я і стараюсь донести, що в 4 рейда(наші максимальні потуги) 400+ людей не влізуть

Не думав, що в гільдії є багато тих, кому воно вже не треба, або ходять просто тим, ким кажуть, або ж суто ПвПшери? Простіше кажучи не всіх цікавить фарм ЦЛК. Хто хоче - той попадає, хто не попадає - не хоче, або нічого для того не робить.


 
СеданДата: Вівторок, 12.06.2012, 12:08 | Сообщение # 98
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Полуничка)
Не думав, що в гільдії є багато тих, кому воно вже не треба, або ходять просто тим, ким кажуть, або ж суто ПвПшери? Простіше кажучи не всіх цікавить фарм ЦЛК. Хто хоче - той попадає, хто не попадає - не хоче, або нічого для того не робить.

По-перше: гільдія має в основному ПВЕ напрямок, ПвП-шери у нас довго не затримуються, так як їм скучно (Ваш КЕП);
По-друге: якраз фарм ЦЛК, баджів та Сароніту - цікавить всіх людей, які туди йдуть. Не спорю, є такі що йдуть для фану, або ведуть за собою весь рейд.

Та і взагалі ми відхилились від теми. В будь-якому випадку вирішувати буде ГМ або рада із Хрестоносцями. Я своє бачення виклав трішки вище.



 
LanseløtДата: Вівторок, 12.06.2012, 18:27 | Сообщение # 99
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Седан, ти жодного поняття не має про рейдовий резерв та потенціал гільдії через те, що ніколи не організовував збір в 25ppl.
Ти не враховуєш багатьох рейдерів, які вже втратили попереднє бажання рейдерства через досягнення багатьох цілей в грі. Кількість чарів в гільдії це не показник, а мала кількість людей не дає можливості якісно рейдити.

Ті хто жодного разу не попадали в рейди хоча в гільдії вже давно, являються як мінімум вагонами, максимум топором, який тягне гільдію на дно.
Набридло читати вайн крабів в ГЧ, із за того, що я не беру крабів без сокетів/чантів/норм білда в ЦЛК25 в той час коли у них навіть 5к ГС не має.

Думаю про припинення набору в гільдію вирішувати краще ГМу та ЗАМам та РЛам, які безпосередньо бачусь ситуацію рейдерського потенціалу та можливостей.



 
СеданДата: Вівторок, 12.06.2012, 20:44 | Сообщение # 100
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Седан)
В будь-якому випадку вирішувати буде ГМ або рада із Хрестоносцями. Я своє бачення виклав трішки вище.

Я це і сказав. Вам видніше.



 
IrrlichtДата: Середа, 13.06.2012, 21:21 | Сообщение # 101
Краб
Группа: Свій
Сообщений: 82
Статус: :-)
Сереж, в гильдии сейчас не больше полутора сот человек, из них в пве рейды идут хорошо если чуть больше половины, твои цифры очень уж невероятные для Ровно.юа, решать надо вопрос с новоприбывшими, нельзя их делать козлами отпущения с одной стороны, но и давать полную свободу и равноправие по прибытию, слегка не то, кмк. В таком отношении я утверждаюсь после прошлой пятницы,
особенно после пары человек высказавшихся в чат и пм, пропало всякое настроение и желание продолжать рейд, столько безкомпромисной грязи...


 
СеданДата: Четвер, 14.06.2012, 10:44 | Сообщение # 102
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Irrlicht)
В таком отношении я утверждаюсь после прошлой пятницы,
особенно после пары человек высказавшихся в чат и пм, пропало всякое настроение и желание продолжать рейд, столько безкомпромисной грязи...

Я вислухав/прочитав думки Ланса вище, він ГМ, він, надіюсь, знає що робить. Але велика кількість гравців в гільдії, ще ніколи не приводила до позитивних результатів... ІМХО.

Я це із впевненістю говорю, бо грав колись за ДРУЖБУ, Легасі та Нірвану, де гільдію убивали ріст людей, великий он-лайн, та неможливість всім попасти в 25... Завжди комфортно живеться в гільдії, при 300+ чарів, та при 2-3 походах в 25. Також взято із особистого досвіду...



 
IrrlichtДата: Четвер, 14.06.2012, 21:25 | Сообщение # 103
Краб
Группа: Свій
Сообщений: 82
Статус: :-)
Сереж, но в этой гильдии единственной постоянной движущей силой можно считать лишь Анжея, без него все идет в разнос, но при всех его стараниях, практически в одиночку трудно поддерживать уже существующую модель, а ведь хочется чего то большего, и не только ему, ведь так?

 
LanseløtДата: П`ятниця, 15.06.2012, 01:16 | Сообщение # 104
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Кількість не завжди якість, тому багато людей відсіюється із рейдів та із гільдії. Дехто не підходить вимогам (потребам), дехто фізично не може рейдити по графіку та активно приймати участь в ПвЕ контенті. Для чогось якісного потрібно безперервно здійснювати породній відбір. Люди які вірні гільдії, та являються її патріотами зможуть справитись із різною дискомфортною ситуацією. А гастарбайтери, яких тут цікавить тільки місце під сонцем та лут мають дійсно важкі умови для існування, тому відсіюються практично в перші пару тижнів.

Більшість хоче бути в ТОП-овій гільдії, в якій є ПвЕ прогрес та в якій завжди знайдеться для нього місце в рейді, але мало хто задумуються, що це можливо тільки при великому онлайні. Малий онлайн дає можливість більш тісно спілкуватись та ознайомитись один із одним, згідний, але в такому випадку рейдерський потенціал гільдії буде постійно зменшуватись, а нових охочих людей, які б змогли замінити дану втрату буде знайти практично не можливо.



 
СеданДата: П`ятниця, 15.06.2012, 08:19 | Сообщение # 105
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Ну, нехай буде так.


 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Реалізація основних ваших потреб та пропозицій (Щось можливо добавиш своє ?)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz