Понеділок, 20.05.2024, 21:45
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
21:45
Обновить
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Реалізація основних ваших потреб та пропозицій (Щось можливо добавиш своє ?)
Реалізація основних ваших потреб та пропозицій
NexsysДата: Середа, 22.12.2010, 10:12 | Сообщение # 31
Нуб
Группа: Пользователи
Сообщений: 36
Статус: :-)
Что-то в этом есть, 1ни сидят в рейдах постоянно и не могут выролить шмот, а 2е приходят в ги в зеленке идут в рейд и с разу выроливают по 1-3 шмотки и пропадают. В следущем рейде их и след простыл angry



 
LanseløtДата: Середа, 22.12.2010, 16:49 | Сообщение # 32
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
я запропонував як можна вирішити цю проблему трішки вище.
Критикуйте, доповнюйте, пишіть щось своє ...



 
TessДата: Середа, 22.12.2010, 17:43 | Сообщение # 33
Задрот
Группа: GM Asist
Сообщений: 145
Статус: :-)
я за дкп cool


 
MilenaДата: Середа, 22.12.2010, 23:07 | Сообщение # 34
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Я думаю, система распределения лута нужна. Но с ДКП у новичков нет шанса взять вещь, пока все старички не получат то, что хотят. Наверно, лучше подойдет EPGP. Там у всех есть шанс, просто у ветеранов рейда он больше smile


 
PedroДата: Четвер, 23.12.2010, 12:25 | Сообщение # 35
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Статус: :-)
Дкп це добре і вирішить усі питання)


 
YeleyДата: Неділя, 16.01.2011, 18:59 | Сообщение # 36
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: :-)
Я за ТС хочу норм рейди з озвучкою для пояснення тактик и тд , шоб можна було покричати і нормально керувати пати . Також можна канал для спілкування самої гильди - вважаю шо скайп жре забагаторесурсів+ недоречний для багатьох людей. Сидіть в скайпі можна 3-5 людей А ТС нормальний для всіх . Хочу шоб розглянули мою пропозицію(розумію шо всім впадлу але.....)

 
SmileДата: Субота, 02.04.2011, 13:18 | Сообщение # 37
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: :-)
я 100% за ДКП!!
сам це відчув на своїй шкурі...був у гільдії ФРІДОМ мав норм званя і багаро разів ходили в Цлк і Са ,але одного божого дня прийшов на вихідних(субота чи неділя) пал 3600 гс ,а я мав 4900 гс (ходив уже разів напевно 13 в цлк на той момент ) і піпец кікнули 1 Боса в цлк 25 і не повірите з всіх ДД він виграв (жесть.а внього спочатку даже топора з Іч не було) ну потом ми пройшлись і він виграв аксесуар (воля смертоносного + шмотку т10)
кароч вийшов він з інста в нього вже було 4800гс ну побув він ще декілька днів ,сходив знами ще раз ,а потом втік наф!!!
я за те щоб новеньким ,які тільки 2-3 дня в гільдії не видавали епік шмоту і т10 .а то якось нагло якшо я не фортуновий чел і хожу з гі уже 2 місяця і не можу вибить Брінтоля Костяного Судю ,а тут якийсь клоун приходить і ролить??це норм
ще я за Пве ТАблицю-- а то деякі за 1 поход в цлк можуть блін так одіться шо деякі за 5 походів так не вдіваються!!1тому я думаю все має бути чесно! cry




 
SashenkaДата: Субота, 02.04.2011, 13:31 | Сообщение # 38
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
стіна тексту, а толку нуль...



Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Вівторок, 17.05.2011, 16:52 | Сообщение # 39
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Хотілось би звернутися до Клас-Мастерів.
Потрібно проводити набір в гільдію для збільшення ігрового онлайну.

На даному етапі потрібні всі класи окрім Варів.
Якщо у вас клас ранг КМ то можете здійснювати набір не тільки вашого класу а і інших класів.
Консультуватися відносно класових питань будуть вже в тих КМ хто є на даний момент.



 
LanseløtДата: Середа, 18.05.2011, 13:09 | Сообщение # 40
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Флудим про набір в гільдію тут


 
LanseløtДата: П`ятниця, 20.05.2011, 17:18 | Сообщение # 41
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Привіт всім.
Хотілось би підбити підсумок ваших побажань та пропозицій, які було тут описані.

  1. Коригування форуму (виконано)
  2. Система розподілу луту (виконано)
  3. Голосовий зв'язок (виконано)
Вроді би все що просили те втілив в життя. Що ще би хотілося вам змінити/добавити ? Коментуємо.



 
JolarДата: П`ятниця, 20.05.2011, 17:45 | Сообщение # 42
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Большое спасибо за выше перечисленные работы, но теперь надо заставить народ пользоваться голосовой связью =)

 
LanseløtДата: П`ятниця, 20.05.2011, 18:14 | Сообщение # 43
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Наданий момент в першому рейді РК користуються вже біля 15+ людей. Це досить якісний показник. На жаль більшість не може зрозуміти всієї простоти та зручності в користуванні цим голосовим чатом. Але час вважаю виправить цей нюанс.

На даний період мене цікавлять наприклад використання фласок алхімії в рейдах. На жаль через малі запаси трави, вони досить проблемно фармляться а ціни на аукціоні досить кусаються. Тому все це заставило мене задуматись що до крафт потенціалу в гільдії. А саме забезпечення гільд банк дійсно потрібними ресурсами та виробами, які би були в пригоді багатьом. Зараз на даний момент думаю в цьому напрямку. Але хотілося би знову ж таки почути ваші пропозиції, що до цього.



 
JolarДата: П`ятниця, 20.05.2011, 19:33 | Сообщение # 44
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Очень интересная идея...но опять же появятся люди которые будут только забирать ресурсы и изделия с гб и ничего не давать в замен, а людей готовых пополнять запасы единицы. И довольно часто встречаются люди которым просто напросто влом выкачать профы хотя бы основные, я сомневаюсь что они будут ценить труд других и вносить какой-то свой вклад. Я уже молчу про введения налога в гб может пол гильдии сдает еженедельно по 300г, что я считаю не такая уж и большая сумма, а остальные сидят и думают зачем это надо, я лучше чем фармить постоянно голд вообще не буду сдавать. Тоже я думаю будет с ресурсами, одни будут вкладывать, а другие вечно снимать...

 
LanseløtДата: П`ятниця, 20.05.2011, 22:43 | Сообщение # 45
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Jolar)

И довольно часто встречаются люди которым просто напросто влом выкачать профы хотя бы основные, я сомневаюсь что они будут ценить труд других и вносить какой-то свой вклад.


Тому хочу ввести ранг АП в гільдії тільки відносно певних критерій, одною із яких буде якраз в врахована прокачка основних та додаткових проф. Тобто Ранг в гільдії не буде даватися на певних етапах без регу на сайті гільдії та без прокачки проф.



 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Реалізація основних ваших потреб та пропозицій (Щось можливо добавиш своє ?)
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz