П`ятниця, 10.05.2024, 08:44
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
08:44
Обновить
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Коллос  
Форум » Ігровий процес » ПвЕ (Player versus Environment) » EPGP - система розподілу луту (Система, за допомогою якої розподіляється лут в ПвЕ контенті)
EPGP - система розподілу луту
Як ви відноситися до цієї системи в гільдії ?
1. 1. Позитивно. Я вважаю що лут має отримувати той, хто заслуговує на це. [ 43 ] [81.13%]
2. 2. Негативно. Краще що би було все по /ролу Так зручніше та простіше одітися. [ 6 ] [11.32%]
3. 3. Мені все одно за якою системою в гільдії буде розподілятися лут. [ 4 ] [7.55%]
Усього відповідей: 53
LanseløtДата: Четвер, 28.04.2011, 17:33 | Сообщение # 1
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)

EPGP - це аддон, який допомагає розділити лут між учасниками рейду відносно їх заслуг перед гільд рейдами. Скачати його можна в розділі аддонів.

В чому суть переваги EPGP системи ? В даному випадку ми маємо не просто систему накопичування певного роду валюти для отримання луту, а ми маємо індивідуальний рейтинг гравця. Це відмінно і виділяє суть системи EPGP. Так як система EPGP формує персональний рейтинг в числовому вираженню на всю гільдію, де кожен із її членів знаходиться в своєрідній черзі за лутом. Звучить досить просто, але якщо попробувати пояснити простіше то вийде ось так:


В системі існує два види ДКП очків – EP(effort points) та GP(gear points).

Перший тип EP - нараховується в якості винагородження за рейд, кілл, фест кілл або любе друге винагородження , яке ви визначаєте.

Другий тип GP - фіксований, назначається системою в якості вартості предметів випавших із боса. Так як кожна або майже кожна шмотка по формулі системи отримує свою вартість в GP.

Рейтинг – RP – складається на основі нехитрої формули EP/GP.

Гравець може отримати EP тільки в рейді або за якісь заслуги, слакающий в рейді їх не отримує і відповідно ділене буде меншим. Рейтинг його буде нижчий чим у всіх решта при подібних рівних.
Із GP ситуація цікавіша. Ці поети як правило використовуються ще і для штрафів і як ми знаємо в GP оцінюються шмотки. Отримуємо дуже круту шмотку вартує більшої кількості GP рейдер різко збільшує свій дільник і рейтинг його опускається вниз. Те саме буде, якщо ви нарахуєте йому ці поенти в якості штрафу.
В грі рейтинг виглядає ось так:
На скріні, ми бачимо значення отриманого EP GP і персональний рейтинг.

Використання цієї таблиці в рейді дуже просте. Викликавши це вікно командою /epgp і відсортовувати клацнувши на шапку самого правого стовпчика ви введете пріоритет на отримання.



Приклад: якщо випала ДПС шмотка (клос) із екаунтера то звертаємо увагу на персональний рейтинг в таблиці. Переш місце в рейтингу в даному рейді займають такі люди:
Миленочка, Fienia, Buchok, Anderson та Deathchill - у них найвищий PR рейтинг (0,2).
Надалі потрібно розприділити цих гравців за класом та мейн спеком:
- Миленочка - хіл (клос)
- Fienia - СПД ДД (клос)
- Buchok - хіл (лезер)
- Anderson - мілі ДД (лати)
- Deathchill - мілі ДД (лати)
Із цього випливає що даний лут буде належати локу Fienia.

Рейтинг зображає нам скільки гравець був в рейдах (кількість ЕР), скільки налутив шмоток або був оштрафований (кількість GP) і ми спокійно видаємо шмотку рейдеру, який старанно приносив гільдії велику користь.

В даному випадку ми бачимо оцінку системою предмета, який може піти декільком класам. Наприклад той же лук може бути відданий хантерам по великій ціні, так як являється їх основною зброєю, і відданий варам по меншій ціні, так як особливо їх не АПає (не являється основною зброєю даного класу).
Після того як ви відаєте рейдеру лут у вас вискакує вікно де вам пропонується нарахувати рейдеру його GP.

Нарахування EP.
Проводиться в основному вікні. Я переважно роблю це після рейду, для зручного нарахування ви можете інвайтити в рейд всю всіх хто був в рейді та натиснувши -»массовое начисление ep» внизу вікна ( попередньо зніміть в правому верхньому куті галочку із «показывать всех» в цьому випадку система відтворить тільки тих, хто знаходиться в рейді, якщо ви не знімете галочку система нарахує EP всім тим хто зараєстрований в ній – твінки і тд.) Введіть за що і скільки ви хочете нарахувати.

Нарахування штрафів GP.
Переважно я роблю це після вайпа або кіла. В тому ж вікні – виділіть персонажа і в спливаючому справа меню нарахуйте йому GP.
Увага: нарахування можливо тільки за щось. За любий лут або шмотку. Якщо вікно нарахування не активно просто загляньте на любую шмотку на вашому персонажі, або попросите лінканути вам в чат що-небудь.

Плюс в системі:
Для початку простий і зрозумілий спосіб розподілу луту. Все рейдери можуть бачити свій рейтинг та завжди знають на що вони можуть претендувати.
Система дозволяє використовувати багато інших способів розподілу луту як видавання на оффспек або твінку.
Система Дікея - зкидання певного % очків дозволяє позбавитися від злиття рейтингу.

Розглянемо це детальніше .На скріні вище ви бачете кнопочку Decay, натиснувши на котру ви в один момент зіб'єте у всіх таблиці Задана вами кількіть % от EP и GP. Чим більше число, тем більше буде знято.



Чим це корисно? А тем що рейдер не беручи шмотку пару місяців буде втрачати набагато меншу кількість GP чим той який бере речі достатньо часто, так як загальна кількість GP у першого менша, а значить менший і %. Відповідно ті, хто беруть речі будуть пересуватися по таблиці вверх. А ті хто не брав луту, нічого отримувати не будуть від Дікея.




EPGP LootMaster аддон, який надає зручні інструменти для розподілення ДКП та речей в рейді. Він викликає вікно та повідомлення усім членам рейду із питанням, бажають чи вони взяти даний предмет, а потом передають результати Мастер Лутеру. Мастер лутер отримує зручний список імен рейдерів, відсортованих по кількості у них ДКП. Скачати аддон





Система нарахування EP відносно рейдів [25]


Цитадель Ледяной Короны [25] = 275 EP

  1. Лорд Ребрад - 25 EP
  2. Леди Смертный Шепот - 25 EP
  3. Саурфанг Смертоносный - 25 EP
  4. Гниломорд - 25 EP
  5. Тухлопуз -  25 EP
  6. Профессор Мерзоцид - 25 EP
  7. Совет Принцев Крови - 25 EP
  8. Кровавая королева Лана'тель - 25 EP
  9. Валитрия Сноходица - 25 EP
  10. Синдрагоса - 50 EP
  11. Король-лич - 100 EP


Логово Ониксии [25] = 50 EP

  1. Ониксия - 50 EP


Склеп Аркавона [25]= 125 EP

  1. Аркавон Страж Камня - 25 EP
  2. Эмалон Страж Бури - 25 EP
  3. Коралон Страж Огня - 25 EP
  4. Торавон Страж Льда - 50 EP


Испытание крестоносца [25]= 150 EP

  1. Звери Нордскола - 25 EP
  2. Лорд Джараксус - 25 EP
  3. Чемпионы фракций - 25 EP
  4. Валькирии: Фьола и Эйдис - 25 EP
  5. Ануб'арак - 50 EP


Обсидиановое святилище [25] = 50 EP

  1. Сартарион - 50 EP


    Система нарахування EP відносно рейдів [10]


    Цитадель Ледяной Короны [10] = 150 EP

    1. Лорд Ребрад - 10 EP
    2. Леди Смертный Шепот - 10 EP
    3. Саурфанг Смертоносный - 10 EP
    4. Гниломорд - 10 EP
    5. Тухлопуз -  10 EP
    6. Профессор Мерзоцид - 10 EP
    7. Совет Принцев Крови - 10 EP
    8. Кровавая королева Лана'тель - 20 EP
    9. Валитрия Сноходица - 10 EP
    10. Синдрагоса - 20 EP
    11. Король-лич - 30 EP


    Логово Ониксии [10] = 20 EP

    1. Ониксия - 20 EP


    Склеп Аркавона [10]= 50 EP

    1. Аркавон Страж Камня - 10 EP
    2. Эмалон Страж Бури - 10 EP
    3. Коралон Страж Огня - 10 EP
    4. Торавон Страж Льда - 20 EP


    Испытание крестоносца [10]= 60 EP /90 EP

    1. Звери Нордскола - 10 EP /15 EP
    2. Лорд Джараксус - 10 EP /15 EP
    3. Чемпионы фракций - 10 EP /15 EP
    4. Валькирии: Фьола и Эйдис - 10 EP /15 EP
    5. Ануб'арак - 20 EP /30 EP


    Обсидиановое святилище [10] = 20 EP

    1. Сартарион - 20 EP
    Прикрепления: 4599406.jpg (63.1 Kb) · 2991814.jpg (36.4 Kb)



     
    VeriserДата: Четвер, 28.04.2011, 19:02 | Сообщение # 2
    Нуб
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 46
    Статус: :-)
    Ну хотя я нечасто попадаю в рейды надеюсь система будет работать нормально. Ланс звоню тебе на мобильный дает сразу автоответчик. С понедельника надо на пиво сходить angry

     
    MilenaДата: Четвер, 28.04.2011, 19:11 | Сообщение # 3
    Флудер
    Группа: GM Asist
    Сообщений: 296
    Статус: :-)
    Такая система распределения лута обычно себя оправдывает. На данный момент вижу только плюсы.


     
    WulljonДата: Четвер, 28.04.2011, 21:45 | Сообщение # 4
    Вчусь писати
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 19
    Статус: :-)
    этот аддон должен установить каждый игрок или только Рейд Лидер?


    you say 50 cent - i say LINKIN PARK
    you say rihanna - i say metallica
    you say hip-hop - i say megadeth
    you say lady gaga - i say slayer
    you say justin bieber - i say iron maiden
    you say hanna montana - i scream heavy metal
    92% of teenagers have turned to hip-hop and pop, if ur part of the 8%, copy this message and past it somewhere. DONT LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!!!
     
    MilenaДата: Четвер, 28.04.2011, 22:12 | Сообщение # 5
    Флудер
    Группа: GM Asist
    Сообщений: 296
    Статус: :-)
    Если хочешь в любой момент смотреть информацию, то установи =) Но, вообще, всем не обязательно. Даже если у тебя его нет, но ты был в рейде, то EP GP будут начислены.


     
    LutciferДата: Четвер, 28.04.2011, 22:41 | Сообщение # 6
    Нуб
    Группа: Друзья
    Сообщений: 43
    Статус: :-)
    Хотів би доповнити Андрія про систему начислення EP. Ці "поінти" нараховуються за вашу присутність в ГІ-рейдах, і це не лище ЦЛК, це ОС ІК ЛО СА, просто в кожній інсті і за кожного боса є певна кількість EP. Цим самим ви накопичуєте поінти і витрачаєте їх на ту шмотку яку вам дійсно потрібно, припустимо токени в ЦЛК , Воля (для мілі), Об"єкт (для спд) які потрібні більшості людей. Тому в ваших інтересах є як найбільше рейдити з гільдою.


    ДК - это такая живучая имбо коробочка с синими глазками.©
     
    LanseløtДата: П`ятниця, 29.04.2011, 12:59 | Сообщение # 7
    Гігант мислі
    Группа: GM
    Сообщений: 938
    Статус: :-)
    Quote (Veriser)

    Ну хотя я нечасто попадаю в рейды надеюсь система будет работать нормально.


    Система дуже якісно розподіляє пріоритети відносно того, як ви підтримуєте ПвЕ життя гільдії.

    Quote (Veriser)

    Ланс звоню тебе на мобильный дает сразу автоответчик. С понедельника надо на пиво сходить


    Вчора ходив із гільдою на пиво. А там де ми сидимо завжди на жаль мобільний зв'язок не ловить.
    Це просто в підвальному примічені, яке є нижче 1-го поверху.
    На пивко вже із тобою домовилися коли.



     
    ZagZagДата: П`ятниця, 29.04.2011, 14:00 | Сообщение # 8
    Краб
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 73
    Статус: :-)
    таке питання: у мене 2 перса і якщо я наприклад ходив варом а потім хочу шмотку на друля то чи вплине якось позитивно те шо я ходив варом, чи це на кожного перса окремо ?




    Сообщение отредактировал zagzag - П`ятниця, 29.04.2011, 14:00
     
    LanseløtДата: П`ятниця, 29.04.2011, 15:05 | Сообщение # 9
    Гігант мислі
    Группа: GM
    Сообщений: 938
    Статус: :-)
    Quote (zagzag)

    таке питання: у мене 2 перса і якщо я наприклад ходив варом а потім хочу шмотку на друля то чи вплине якось позитивно те шо я ходив варом, чи це на кожного перса окремо ?


    Є 2 принципи нарахування рейтингу
    - Мейн рейтинг - можливість перенаправити всі свої поенти на 1-го чара, і претиндувати ним на всі речі які тобі цікаві в тому числі на речі для твінків із яких ти перенаправляєш свої поенти.
    - персональний рейтинг - він йде персонально для всіх чарів і не залежить він мейн чарів.

    Поки що будемо враховувати всі плюси та мінуси цих 2-х систем нарахування поентів. Та оприділим із часом ту яка себе виправдає.



     
    ZagZagДата: П`ятниця, 29.04.2011, 16:06 | Сообщение # 10
    Краб
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 73
    Статус: :-)
    Ну особисто я за "Мейн рейтинг"


     
    SashenkaДата: Субота, 30.04.2011, 13:15 | Сообщение # 11
    Задрот
    Группа: Hardy
    Сообщений: 118
    Статус: :-)
    бляха-муха, то якийсь закон підлості - як тільки я перестав грати, взяли й впровадили цю систему...



    Кто трезвее,тот и сверху...
     
    LanseløtДата: Субота, 30.04.2011, 13:58 | Сообщение # 12
    Гігант мислі
    Группа: GM
    Сообщений: 938
    Статус: :-)
    Quote (Sashenka)

    бляха-муха, то якийсь закон підлості - як тільки я перестав грати, взяли й впровадили цю систему...


    Треба приймати рішення інколи не залежно від вашої присутності, про ДКП систему я говорив і пропонував давно. Але ніхто мене не сприймав в серйозно та не розділяв моєї думки тільки тому, що вважали все це не практичним і важким для впровадженням в гільдію.

    І виходило так, що всі просто ігнорували мою ідею провадження ДКП. Хоча казали всі одноголосно, що це дійсно не погана система.

    Але в гільдії треба завжди приймати якісь рішення та йди вперед. А не стояти на місці не міняючи нічого. Офіцерський склад гільдії не існує просто так а для якихось креативних та нових ідея із втіленням яких буде покращуватися умови перебування в гільдії.



     
    ZagZagДата: Неділя, 01.05.2011, 11:27 | Сообщение # 13
    Краб
    Группа: Пользователи
    Сообщений: 73
    Статус: :-)
    Тількишо дочитав пост докінця =) Дуже несподобалось що за оню 150 поінтів, я звичайно розумію що складний бос, здоровий і все таке, але якщо я сидів
    3 часа щоб убити профа і всіх попередніх босів, а тут якийсь вагон пройшовся на оню і получив так само поінтів як і я за якісь 20-30 хвилин.



     
    MilenaДата: Неділя, 01.05.2011, 12:44 | Сообщение # 14
    Флудер
    Группа: GM Asist
    Сообщений: 296
    Статус: :-)
    По-моему, с поинтами за Оню все нормально. Ониксия - тактичный босс. И я бы не сказала, что профа убить сложнее, чем Оню. Просто Профессор и другие боссы в ЦЛК нужны всем, а в ЛО еще надо заставить пойти.
    Quote (zagzag)

    3 часа щоб убити профа і всіх попередніх босів, а тут якийсь вагон пройшовся на оню і получив так само поінтів як і я за якісь 20-30 хвилин


    Вот именно, что 20-30 минут на 1 босса... Хотя, по идее, можно убить и за 5-10. А было бы в инсте 5 боссов, понадобились бы те же 3 часа =)
    И почему-то мне кажется, что вчера за ЦЛК нам начисляли не по 25 поинтов за босса, а несколько больше. По крайней мере, за последних. pilot



     
    LanseløtДата: Неділя, 01.05.2011, 15:53 | Сообщение # 15
    Гігант мислі
    Группа: GM
    Сообщений: 938
    Статус: :-)
    Quote (zagzag)

    Тількишо дочитав пост докінця =) Дуже несподобалось що за оню 150 поінтів, я звичайно розумію що складний бос, здоровий і все таке, але якщо я сидів як далбайоб вайпався з криворукими нубами 3 часа щоб убити профа і всіх попередніх босів, а тут якийсь вагон пройшовся на оню і получив так само поінтів як і я за якісь 20-30 хвилин.


    Чому ? Все просто це давно не актуальний інст, який по суті всім потрібен тільки через маунта і сумку на 24 слота. Більше там нічого по суті потрібного не має.
    ПвЕ контент обмежувати тільки ЦЛК10 та ЦЛК25 обмежувати не будемо, а що би туди ходили люди із гільдії потрібно заохочення. Пізніше ДКП очки за ЛО25 та ОС25 будуть зменшенні на меншу кількість.



     
    Форум » Ігровий процес » ПвЕ (Player versus Environment) » EPGP - система розподілу луту (Система, за допомогою якої розподіляється лут в ПвЕ контенті)
    • Сторінка 1 з 5
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • »
    Пошук:


    TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz