Понеділок, 20.05.2024, 14:51
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
14:51
Обновить
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Коллос  
Форум » Ігровий процес » ПвЕ (Player versus Environment) » EPGP - система розподілу луту (Система, за допомогою якої розподіляється лут в ПвЕ контенті)
EPGP - система розподілу луту
Як ви відноситися до цієї системи в гільдії ?
1. 1. Позитивно. Я вважаю що лут має отримувати той, хто заслуговує на це. [ 43 ] [81.13%]
2. 2. Негативно. Краще що би було все по /ролу Так зручніше та простіше одітися. [ 6 ] [11.32%]
3. 3. Мені все одно за якою системою в гільдії буде розподілятися лут. [ 4 ] [7.55%]
Усього відповідей: 53
СеданДата: Вівторок, 18.10.2011, 19:10 | Сообщение # 46
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Я без кислорода...


 
LutciferДата: Вівторок, 18.10.2011, 20:07 | Сообщение # 47
Нуб
Группа: Друзья
Сообщений: 43
Статус: :-)
інколи була мисля 90% рейду відсіяти, так шо то не варіант, а от за штрафи за обома руками =)


ДК - это такая живучая имбо коробочка с синими глазками.©
 
DesantДата: Неділя, 30.10.2011, 00:03 | Сообщение # 48
Вчусь писати
Группа: Друзья
Сообщений: 9
Статус: :-)
на рахунок - 1000 дп, за вихід без попередження з рейду, це просто абсурд, як збираєшся доказувати, а може у людини світло, або інтернет, або просто батьки накрили, я думаю сам факт ненарахування еп за рейд, уже для лівера буде покаранням і штрафи, на мою думку, потрібно запроваджувати у відсотковому співвідношенні від загальної кількості поінтів, теоретично отриманих за повне проходження інстанта.

 
SashenkaДата: Неділя, 30.10.2011, 18:03 | Сообщение # 49
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Ігор правий



Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Неділя, 30.10.2011, 23:33 | Сообщение # 50
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
ГП рейтиг буде нараховуватись тільки за шмот рівня ЦЛК 25, а шмот, який йде на офф спек видаватись без нарахування GP рейтингу.


 
ИстерикаДата: Неділя, 18.12.2011, 01:16 | Сообщение # 51
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: :-)
вопрос дкп тто дкп но че один парится а другой тупит и нифига не делает и все получают поравно еп и плюс ко всему еще и шмот уходит не понятно кому...

и да если я хожу разными чарами ибо рейду так нужнее, так как собрать нужному чару шмот тогда?


 
JolarДата: Неділя, 18.12.2011, 10:21 | Сообщение # 52
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Quote (Истерика)
вопрос дкп тто дкп но че один парится а другой тупит и нифига не делает и все получают поравно еп и плюс ко всему еще и шмот уходит не понятно кому...

Якщо людина тупить постоянно їй нараховують ГП рейтинг або кікають з гільдії. Шмот уходить тим хто рейдить (тобто тим хто має найвищий ПР рейтинг), рейтинг доволі просто підняти відвідуючи інсти на 10 та 25 ппл.

Quote (Истерика)
и да если я хожу разными чарами ибо рейду так нужнее, так как собрать нужному чару шмот тогда?

РЛи досить лояльно ставляться до таких нюансів, якщо гравець хоче йти одним класом, а РЛ просить піти другим, то після рейду можна попросити щоб ЕП рейтинг начислили твінку, якому це потрібно.


 
ИстерикаДата: Субота, 24.12.2011, 20:34 | Сообщение # 53
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: :-)
спс Jolar

Додано (24.12.2011, 20:34)
---------------------------------------------
еще вопрос... smile

одни одиваются за гп получают соответственно малы рейт...
другие не одиваются на гп просто обычные вагоны по 5.4к гс и с нубо шмотом
зато рейт 2.0
вопрос нафиг такие вагоны которые стырят потом топ шмот за дкп зато лича не убить да и синдру с напрягом...
а остальным парься... dry


 
LanseløtДата: Неділя, 25.12.2011, 03:25 | Сообщение # 54
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Я не бачив вагона у нас із гільдії із валиную із Ліча чи наприклад, із трінькою із Сіндри. Всі хто мають такого роду лут отримують його відносно своїх рейдів.
Також багато гравців оділися із нуля в нашій гільдії. Берем наприклад мага Лени. Коли вона прийшла в гільдії її ГС був близько 4.8к ГС. І зарахунок постійного перебуванні в рейдах вона змогла практично фулл одітись. Хоча нідила весь шмот по ГП рейтингу.



 
ИстерикаДата: Неділя, 25.12.2011, 15:20 | Сообщение # 55
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: :-)
берем к примеру мага моника... 5.4гс шмот весь не понятно что... ничего не нидит... и рейнг 2.0+ к тому же дпс на 15-20х местах... и так с рейду в рейд.. помоему это не ок...

 
MilenaДата: Неділя, 25.12.2011, 17:11 | Сообщение # 56
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Quote (Lanselot)
Берем наприклад мага Лени. Коли вона прийшла в гільдії її ГС був близько 4.8к ГС.

Андрей, ты немного путаешь. Моего мага ты в гильдию взял вообще на 68-м уровне =)



 
АксельДата: Неділя, 25.12.2011, 20:56 | Сообщение # 57
Вчусь писати
Группа: Свій
Сообщений: 13
Статус: :-)
Ep GP то все понятно и мнение Андрея я тоже могу понять,жаль меня ни кто не хочет понять, пока 50% нашего нынешнего статик рейда отдыхала летом, 50% рейдило дальше каждую неделю,соответственно куча лута который не куда девать и дизить жалко,многие брали его на офф спек в частности я,при чем по полной ГП цене(и за цлк 10 тоже),и не забывай Андрей,я за рейд мог поменять по 3-4 раза спек у тренера,на тот который нужен рейду,что я теперь слышу?нехрен было брать на 4 спека!Идем дальше,когда все отдохнули (50%) и мы начали собирать опять мего рейды. Шмот и токены на офф спек стал -БЕСПЛАТНЫМ.И как же мне быть, если любая вата пробывшая в гильдии 2 недели не пропустив не 1 рейда ,может увести у меня топ шмотку,на которую я (мое личное мнение) давно отпахал.Ни кого чужие беды не волнуют и написал я это все не по теме,но с этим надо что то делать.


 
JolarДата: Понеділок, 26.12.2011, 19:56 | Сообщение # 58
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Підніму ще раз тему про топ шмот, такій як: об'єкт, Шип, катушка, щит і ще пару речей, які є важко доступними. Пропоную їх роздавати не по ПР рейтингу, а по ЕП рейтингу так як багато людей які приходять в гільдії мають майже по 6к гс, котрим нічого не потрібно крім цих речей. І їм достатньо сходити пару разів в ЦЛК25 (при умові що вони більше нічого не будуть брати на МС) і вони будуть мати топ шмотку. І не відомо на скільки ця людина затримається у нас в гільдії. У нас є багато людей, які майже не пропускають не один з рейдів, дуже давно перебувають у нас в гільдії і до цього часу не мають вище перелічених речей. Я вважаю, що в цьому є великий мінус цієї системи розподілу луту. Смисл одівать крабів, які можуть лівнуть через місяць після вступу?!

 
SashenkaДата: Понеділок, 26.12.2011, 22:28 | Сообщение # 59
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Абсолютно і беззастережно підтримую Акса і Льошу.

Я зараз не той рейдер який був колись, коли в мене інет вилітав через 20 хвилин, але який все одно намагався рейдити.

Тому тут не йде мова про переслідування якихось особисттих мотивів так шо...

Реально жаль було Акса в пятницю, коли триня пішла Індусу.

І те що формально правда була на його стороні, мовляв вищий рейтинг, не має значення. Затрати сил і часу Акса та Індуса на рейди для гільди навіть порівнювати стидно, і ладно якби Акс був вагоном, а то ж просто смішно.

Треба грати з людьми ане з цифрами і рейтингами.

І твої відповіді, Ланс, типу: "хочеш я тобі дам лідера і сам будеш ділити лут" тут абсолютно не доречні.

Або ще така: "Ви заїбали, самі не знаєте що хочете, хотіли ДКП то тепер і рейдіть з ним", при чому тут це?

ДКП - це непогана система, але ж треба робити і винятки.

І на мою думку в пятницю з Аксом мав бути саме такий виняток, бо крім тебе, Лєни, Льоші і може ще 2-3 людей я не знаю таких гравців, які б віддали більше часу і зусилю для рейдів ніж Акс.

Якби мова йшла про Індуса і, наприклад, мене, то це зовсім інша справа: гравець я м*яко кажучи хєровий, толку з мене в рейді небагато, та й рейджу я дуже нестабільно.

Тут я думаю ні в кого не виникло би сумнівів на рахунок правильності чи неправильності роздачі луту.

На мою думку, потрібно все ж таки виокремлювати старожилів гільдії і давати їм зрозуміти що їхні заслуги можуть бути належно відзначені, нехай і за допомогою луту.

Аргументи ж на кшталт: "А якже чесне ім*я нашої гільди, що ж про нас подумають інші, ми ж все робимо по чесному, по ДКП", думаю навіть розгялдати не варто, бо при всій повазі до Індуса (він норм тіп, видає кінський ДПС, навіть помагає консультаціями), його вага в TWS ще надто мала.

Dixi.




Кто трезвее,тот и сверху...
 
AnxiДата: Вівторок, 27.12.2011, 01:37 | Сообщение # 60
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Статус: :-)
Введіть зниження, і з часом все буде гуд.


 
Форум » Ігровий процес » ПвЕ (Player versus Environment) » EPGP - система розподілу луту (Система, за допомогою якої розподіляється лут в ПвЕ контенті)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz