Понеділок, 13.05.2024, 20:44
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
20:44
Обновить
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Jet  
Форум » Ігровий процес » ПвП (Player versus Player) » ПвП прогрес гільдії та розвиток (Ваші пропозиції що до організація даного русла в гільдії.)
ПвП прогрес гільдії та розвиток
LanseløtДата: П`ятниця, 20.05.2011, 17:44 | Сообщение # 1
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Хотілось би побачити, які дії в гільдії проводилися для розвитку ПвП в гільдії.
Що було втілено і що було втілено в плані ПвП розвитку та прогресу гільдії в цілому ?
Також хотілось би почути тут ваші пропозиції та зауваження що до ПвП напрямку.

По темі хочу зразу сказати наступне: Якщо в гільдії існує такий напрямок як ПвП, тоді чому не має організованого ПвП життя гільдії. Я розумію що ПвП напрямок він досить індивідуальний та на вимагає якихось колективних кардинальних дій та зібрань, але вважаю, що персональний рейтинг на арені конкретних членів гільдії не є основний здобуток та показник гільдії, тому потрібно щось таки робити.

Для початку хотілось би знайти із Клас-Мастерів тих, хто хотів би бути Бател-Лідером в гільдії. Ця людина би брала на себе організаційні питання що до ПвП життя гільдії та прогресу.

Особисто я не помітив в цьому руслі ніякої організованості, просто багато дійсно скілового ПвП потенціалу, який на жаль використовується дуже у вузьких колах а саме рандум БГ та Арена.

Хотілось би втілити в життя:

  1. Ворлд ПвП баталії (Шторм). Організація бателграунт гарнізонів.
  2. Прайм БГ (WarSong)
  3. Сапорт із ареною
  4. ПвП турніри-виклики проти інших гільдії Орди та Аліансу
Якщо гравців нашої гільдії цікавить ПвП напрямок гри тоді я вважаю ви маємо виділятися із сірої маси інших гільдії та бути кращими і в цьому.



 
LanseløtДата: П`ятниця, 20.05.2011, 17:54 | Сообщение # 2
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Граю на цьому сервері досить довгий час, і знаю багатьох Гільд Мастерів прогресивних гільдій Аліансу та Орди, тому можу допомогти що до домовленості ПвП турнірів гільдій, але із врахуванням ПвЕ навантаженням в гільдії на жаль не можу займатися також і Балет-гарнізоном гільдії. Тому будемо шукати людей, які би хотіли працювати на прогрес в цьому руслі.


 
LanseløtДата: Неділя, 22.05.2011, 19:09 | Сообщение # 3
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
невже не має тру ПвПешерів які би хотіли взяти на себе це, та організувати ПвП в гільдії на більш організований рівень ?


 
LichmasterДата: Четвер, 27.10.2011, 07:17 | Сообщение # 4
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: :-)
Андрюх, я обожаю пивипи и арены, бг и все что с этим связано biggrin но я толком и не понял что должен конкретно делать этот бател-лидер u_U
...ходить гильдой на разные бг и устраивать пвп между согильдцами, всякие рейды на шторм и тп, верно?




Сообщение отредактировал Yoshi - Четвер, 27.10.2011, 07:18
 
LanseløtДата: Четвер, 27.10.2011, 07:45 | Сообщение # 5
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Я займаюся суто ПвЕ розвитком в гільдії, цю тему вирішив створити із за прохань деяких людей, які просто люблять ПвП.

У нас по суті була 1-на особа, яка говорила, що все це візьме на себе, але на жаль я бачу тільки пусті слова. Тому можливо хтось би хотів із вас зайнятись ПвП крилом в гільдії. Що саме і як це буде виглядати залежить від вас та вашої фантазії в плані ПВП.



 
MakdonallДата: Четвер, 19.07.2012, 08:26 | Сообщение # 6
Нуб
Группа: Statik Raider
Сообщений: 42
Статус: :-)
Першим ділом нада званіє придумати шота хороше )
Виділити один день вівторок чи понеділок шоб всією гі на шторм іти кажен тиждень шоб аліки знали хто іх гамає.
я думаю наш Гм тожеб невідказавбися на шторм піти вот )



 
МариоДата: Четвер, 19.07.2012, 09:29 | Сообщение # 7
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: :-)
Мне одинаково нравиться как ПВП так и ПВЕ, поэтому вчерашняя новость относительно развития ПВП в нашей ги- очень порадовала. Я хотел бы помогать в плане развития ПвП в нашей Ги, но 100% нагрузку к сожалению не могу взять на себя, в силу своей занятости. Готов посвятить свое свободное время развитию данной идеи. clap


 
JetДата: Четвер, 19.07.2012, 12:24 | Сообщение # 8
Вчусь писати
Группа: Свій
Сообщений: 6
Статус: :-)
В суботу, годину так на 20 по серверному, спробую зібрати гільдовський прім на бг. Подивимся шо з цього вийде. Якщо назбирається 15 чел розкажу вам супер тактику на араті, по якій чели на клізме апали 2500+ рейт. бг на офі cool
...Вот така вот маленька інтрижка. Може, трохи зацікавить народ smile



 
SciperДата: Четвер, 19.07.2012, 13:59 | Сообщение # 9
Задрот
Группа: Statik Raider
Сообщений: 107
Статус: :-)
jet, мені місце остав))) happy

 
СеданДата: Четвер, 19.07.2012, 15:09 | Сообщение # 10
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Sciper)
jet, мені місце остав))) happy

Не бери його - він нуб!!!

Тралл краще!!!!!!!



 
МарсианинДата: Четвер, 19.07.2012, 16:27 | Сообщение # 11
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 36
Статус: :-)
Quote (jet)
В суботу, годину так на 20 по серверному, спробую зібрати гільдовський прім на бг

В субботу в 20 у нас обычно цлк, хз или у тебя выйдет собрать. А вот в понедельник или вторник... =)



 
LanseløtДата: Четвер, 19.07.2012, 20:48 | Сообщение # 12
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Марсианин)

В субботу в 20 у нас обычно цлк, хз или у тебя выйдет собрать. А вот в понедельник или вторник... =)


ПвП в гільдії має існувати паралельно із ПвЕ а не як додаток. Тому прайми потрібно збирати не залежно від гільд рейдів, тобто щоденно незалежно від рейдів.



 
JetДата: Субота, 21.07.2012, 23:43 | Сообщение # 13
Вчусь писати
Группа: Свій
Сообщений: 6
Статус: :-)
Итак, ровно преподнесло нам очередной подарок... Рейдом на рандом не регнуться. Если регнуться на конкретное бг 6+ составом, тогда кинет если кто-то ещё так же зарегается. В итоге, пришлось идти в 5 человек. Что, по сути, ничего не меняет. Никаких тактических ходов, особо применить нельзя. Бг серое и скушное. Поэтому, если у кого есть знакомые из гильдий за альянс желающие так же побегешить, признавайтесь, не стесняйтесь (желательно каких-то среднячков по скилу, чтобы мы могли немного сыграться).

П.С. Пока данный вопрос будет решаться, планирую на понедельник-вторник организовать небольшой пвп турнир. Желательное участие от 10 человек...
Для большей заинтересованности в участии добавлю то, что тем кому интересна информация о том, как правильно дуелиться, какие ошибки вы доускаете и т.д. поделюсь советами после ваших турнирных дуэлей. Так что "свой приз" получат все. И место и последнее:)



 
LanseløtДата: Вівторок, 24.07.2012, 19:07 | Сообщение # 14
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)

Чим я можу допомогти ?

На даному етапі бойове крило тільки розвивається, тому якщо потрібні ваші організаторські здібності, а саме поради та зауваження, пропозиції та ініціатива в даному руслі. Зараз нам потрібні люди, які би не просто хотіли б збирати паті на БГ з метою фарму хонору чи із якихось інших ментальних пробуджень, а гравців які б хотіли розвивати дане русло. Тому потрібні лідери, які б мали змогу взяти на себе організаційну частину. Якості, які потрібно мати:

  • Ініціативність та організаційні здібності
  • Можливість користуватись мікрофоном
  • Хороший досвід в плані PvP (Топ ПвП гір)
  • Досвіт гри не менше 2-х років
  • Частий онлайн не менше 6 годин

Обов’язки Бател Мастерерів

Основним обов'язком Бател Мастерів є розвиток та організація PvP в гільдії а саме:
  • Допомога в плані порад по механіці класу, обмін досвідом що до тактичних порад що до рейтингових боїв на арені (сетап та фактичність) та бателграундах
  • Організація тактичних бателграундів та World PvP (захоплення столиць іншої фракції)
  • Допомога у підборі тімейту на арену
  • Організація та проведення ПвП турнірів в гільдії та із іншими гільдіями реалму
  • Частий онлайн в РК

Форма подачі заявки

  1. Нік основного персонажу / Ланселот
  2. Скільки часу ви перебуваєте в нашій гільдії ? / Я в цій гільдії із 2008 року
  3. Скільки вам років ? / Мені 24 роки
  4. Чи є можливість користуватись мікрофоном ? В який час ? / Маю можливість. На протязі вього онлайну
  5. Скільки часу ви проводите за добу в онлайні ? / Більше 5-ти годин

Ну що ж, хто би хотів залучити себе на цю роль роль в гільдії, яка би дала поштовх розвитку даному крилу ?




 
ОдринДата: Середа, 25.07.2012, 00:28 | Сообщение # 15
Вчусь писати
Группа: Свій
Сообщений: 16
Статус: :-)
Я бы очень хотел) но немного побаиваюсь=(

Додано (25.07.2012, 01:28)
---------------------------------------------
Ребята хочу выступить с таким предложением чтобы устроить пвп турнир против аликовской гильдии VIVAT там есть достаточно хорошие ребятки с которыми можна сравнится своей силенкой... думаю будет интересно...но всеравно зависит всё от вас захотите ли вы этого....буду ждать ваших ответов.



 
Форум » Ігровий процес » ПвП (Player versus Player) » ПвП прогрес гільдії та розвиток (Ваші пропозиції що до організація даного русла в гільдії.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz