Понеділок, 20.05.2024, 15:25
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
15:25
Обновить
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Коллос  
Форум » Ігровий процес » ПвЕ (Player versus Environment) » Темная Скорбь (Розподілення квест ітемів відносно рейду.)
Темная Скорбь
LanseløtДата: Неділя, 19.06.2011, 15:53 | Сообщение # 1
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Хто не знає, що це таке може глянути сюди. А хто знає, але не в курсі звідки це береться може почитати тут.

Квестова лінія
Гільдія має досить не поганий розвиток ПвЕ. Тому є можливість допомагати вам із квестовою лінією в плані реалізації квестів.
Є 4-и основних по суті квести, які складуть для багатьох проблему:

Але потрібно зрозуміти тільки одне, не все відразу.

На даному етапі самою проблемною (найдовшою) частиною квестової лінії є збір Осколоків Льда Тьми, тому що займає чимало часу на їхній збір. Від 5 до 10 тижнів, як кому пощастить.
Тому квести та роздача осколків здійснюється відносно активності в гільдії та певних критерій.

Критерії послідовності
  1. Персональний рейтинг даного персонажа відносно EP рейтингу
  2. Час перебування в гільдії (Приймається до уваги дата реєстрації на форумі)
  3. Загальний ігровий час перса /played (Можливо переглянути в Акаунт менеджері)
  4. Врахування основного персонажа (Мейн перс / твінк)
  5. Активність в гільд рейдах та інших івентах.
  6. DPS - (damage per second) в рейді відносно інших гравців. (Recount - damage метер) 

Критерії що до квестової лінії можуть змінюватись відносно обставин та ситуації в гільдії, якщо будуть внесені якісь коригування чи поправки, про це буде повідомлено в даній темі. Тому уважно перечитайте дану тему.

Гравці, які вже отримали з допомогою гільдії легендарну зброю:
  1. Рама - 28.06.2011р.
  2. Anderson - 11.07.2011р.
  3. Sargatanas - 09.18.2011р.
  4. Thrall - 03.03.2012р.
  5. Painfulness - 30.03.2012р.
  6. Маршшал -  21.04.2012р. 
  7. Several - 23.04.2012р.
  8. Brentus - 19.05.2012р.
  9. Ptax - 25.05.2012р.
  10. Коллос - 09.06.2012р.
  11. Gladioluss - 25.05.2012р.
  12. Sciper - 22.06.2012р.
  13. Nezabydochka - 07.07.2012р.
  14. Lazzy - 07.07.2012р.
  15. Terrain - 28.07.2012р.
  16. Raytazart - 08.08.2012р.
  17. Ezz - 09.18.2011р.
  18. Мунипусечка - 30.08.2012р.



 
LanseløtДата: П`ятниця, 14.10.2011, 14:31 | Сообщение # 16
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Всім привіт.
Черга на ШМ буде відносно ДКП системи в гільдії, а саме той хто себе активно проявив в гільдії та має хороший хороші якості в рейдах гільдії буде претендувати на ШМ.



 
LanseløtДата: Субота, 11.02.2012, 17:45 | Сообщение # 17
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Так, як робоча здатність квестів повернулась тема набуває актуальності.
На сьогоднішній день ми маємо таку картину.

У нас багато людей хочуть пройти квестову лінію, ми звичайно можем допомогти в цьому. Але на всім в змозі надати позачерговість із Осколками. Тому буде встановленна черговість анролу в гільдії на осколки.

Критерії на черговість будуть наступні:
1. Персональний рейтинг даного персонажа відносно EP рейтингу.
2. Час перебування в гільдії.
3. Загальний ігровий час перса /played
2. Врахування основного персонажа (Мейн перс / твінк)
3. Активність в гільд рейдах.
4. ДПС.

Наразі ми маємо таких претендентів на осколки.
Thrall, Маршалл, Painfulness, Exit. Також сьогодні приєднається до цього списку Fineedge

Якщо враховувати всіх цих людей черга буде наступною
1-й рейд: Thrall, Маршалл, Exit
2-й рейд: Fineedge, Painfulness

Тобто:
1. Thrall
2. Fineedge (якщо зробить всі квести)
3. Маршалл
4. Painfulness
5. Exit

Поки що ми можемо забезпичити в тиждень тільки 2-х гравців осколками. Тому у вас є вибір рейдити із ЛФГ та фармити хоча би пару осколків.

*Послідовність анролу може змінитись відносно нових критерій та відносно ПвЕ ситуації в гільдії.



 
СеданДата: Неділя, 12.02.2012, 16:11 | Сообщение # 18
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
cool


 
ПолуничкаДата: Понеділок, 12.03.2012, 20:14 | Сообщение # 19
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
Quote (Lanselot)

1. Thrall
2. Fineedge (якщо зробить всі квести)
3. Маршалл
4. Painfulness
5. Exit


До 1 місця цей список ...


 
LanseløtДата: Понеділок, 12.03.2012, 23:05 | Сообщение # 20
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Список не до одного місця.
Просто декотрі люди я так бачу чхали на порядок в гільдії.

Думаю дехто має пояснити чому ігнорувалась послідовність даного списку?
І для чого взагалі придумувати правила якщо в гільдії є люди які просто клали на них?

Якщо хтось хотів би заявити на позачерговість на осколки це мало би бути мотивовано і обговорено що найменше між ГМом Рлами які будуть збирати рейди та самими ж притиндентами на дані осколки.

По словам РЛа я так зрозумів що він взагалі не в курсі що Ехіt мав претендувати на осколки а Діма я так зрозумів навіть пр оце слова не сказав Льоші, а накой фіг йогу ж на руку.

Якось не по людськи все це. Думаю тут дехто має вибачитись перед кимсь.



 
JolarДата: Понеділок, 12.03.2012, 23:44 | Сообщение # 21
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Quote (Lanselot)
Якщо враховувати всіх цих людей черга буде наступною 1-й рейд: Thrall, Маршалл, Exit 2-й рейд: Fineedge, Painfulness

я не бачу в 1 пості цієї теми чергу на 3 рейд... і в перших 2 рейдах тоже не понятно як збираються ті осколки, згідно твоєму посту ексіт збирає осколки в першому рейді. Наскільки я помню, як тільки я почав збирати 3 рейд в мене в рейді збирав осколки маршалл, сьогодні маршалла не було і збирав Орд. І блін якщо ви в черзі на осколки то хоть якось попереджувати треба перед рейдом, мол я буду збирати осколки, а не так як поступив ти. Ти мені написав в пм: " Квест хтось сьодні робить? ". і після того як я написав тобі шо робить, ти без всяких пояснень ліваєш з гільдії, норм поступок? На мою думку всі уже занадто зажрались зі своїми ШМами і я колись говорив, що квести треба було не спішить всім робить, а тепер маємо те що маємо. Пропоную стопнути виконання квестів на ШМи.


 
LanseløtДата: Вівторок, 13.03.2012, 00:24 | Сообщение # 22
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
На рахунок осколків там було все і так ясно і без теми цієї. Писати лишній раз та коригувати не має смислу.
Робив коригування тільки в тому випадку коли хтось отримував ШМ.

Якщо 1-на людина отримує ШМ то відповідно список зміщується на 1-го в гору це думаю зрозуміє кожен.
Thrall отримав ШМ, відповідно інший по списку буде збирати замість нього.
3-и рейда нічого не міняють в послідовності а тільки збільшують кількість людей які можуть одночасно (за 1-н рейдовий кд фармити осколки).

А у нас я так помічаю вже 2-й рейд твориться самовілля. Я розумію, що де хто має ранг із привілеями відносно набору людей в рейди, але цим не потрібно зловживати та використовувати в своїх цілях чи цілях твоїх товаришів.

Також Діма, я не розумію тебе, ти знав що на ці осколки претендує по праву і по списку Exit, чому тоді ти не попередив Льошу як РЛа. Люди, які роблять квести на ШМ по пріоритету в рейді набираються 1-му а не останіми в рейді.



 
JolarДата: Вівторок, 13.03.2012, 01:15 | Сообщение # 23
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Ок, самовілля у нас твориться в моєму рейді... з наступного тижня з 3 рейдом роби що захочеш, хочеш відміняй, хочеш сам збирай. До сьогоднішнього дня я не замічав ніяких притензій до мого рейду. Якщо слідувати твоєму списку то Маршалл іде раніше за ексіта, тоді постає таке питання в чому виражалося те саме самовілля в минулому рейді? Якщо ти маєш притензії до того як я збираю рейди ( не по пм'ах ), то ти колись мені сказав таку фразу: 'В своєму рейді роби все так, як ти вважаєш запотрібним'. Виходячи з останніх подій ця фраза нічого не значила і перед кожним своїм кроком я повинен питати в тебе, що і як зробити. Можливо ти ще сердишся на те що не попав в мої 2 останніх рейди і не зміг проконтролювати мене... а не попав по одній простій причині, тому що я набираю вагонів.

 
LanseløtДата: Вівторок, 13.03.2012, 03:36 | Сообщение # 24
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Тема стосується допомоги із осколками. А саме у твоєму (3-му) рейді не зрозуміло чому осколки віддаватись не тій людині, яка йшла по пріоритету даного списку.
Ти як РЛ та Зам гільдії маєш знати в першу чергу хто претендує та хто збирає в якому рейді осколки. Якщо не знаєш, то про це можна запитати буда-кого, або звернути увагу на форум, врешті-решт я завжди онлайн.
Якщо людина збирає осколки в якомусь рейді то її має бути гарантоване місце в одному із рейдів. У твоєму випадку це просто ігнорування цієї особи не перший раз в своєму рейді , а саме в твоєму рейдів він мав збирати їх.

Quote (Jolar)

... Можливо ти ще сердишся на те що не попав в мої 2 останніх рейди і не зміг проконтролювати мене... а не попав по одній простій причині, тому що я набираю вагонів.


РЛи в гільдії не для того, що би їх контролювали, а за для розвантаження ПвЕ контенту на декілька осіб. Що дасть можливість суміщати рейди та нейтралізувати повністю відсутність когось із РЛів.
У нашому випадку ти просто не справляєшся із своїм обов'язком Рейд Лідера а й не відвідуєш гільд рейди. Мотивуючи це своєрідними причинами.
Трішки мабуть не розумієш, що я як ГМ гільдії в праві як ти кажеш "контролювати" тебе та робити свого роду зауваження, що до твоїх дій в плані ігрового процесу відносно гільдії та її аспектів. І тут без варіантів.

Quote (Jolar)

Ок, самовілля у нас твориться в моєму рейді... з наступного тижня з 3 рейдом роби що захочеш, хочеш відміняй, хочеш сам збирай.


Якщо буду сьогодні в онлайні то поговори про це в РК.

П.С. Більше додати не має чого. Краще поговорити про це в РК ніж розводити тут полеміку.



 
ОрдошамДата: Вівторок, 13.03.2012, 22:01 | Сообщение # 25
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Бачу у нас гаряча тема... пару днив незаходив на сайт тому зроблю заявки зараз!

Quote (Lanselot)

По словам РЛа я так зрозумів що він взагалі не в курсі що Ехіt мав претендувати на осколки а Діма я так зрозумів навіть пр оце слова не сказав Льоші, а накой фіг йогу ж на руку.



Нарахунок цього: Наскильки непидводить моя память ми говорили нарахунок Осколкив зразу писля того як я получив кв На ОСколки!
твоїмиж наступними словами були "Тоди давай ти будиш собирати в 3 рейди або Exit ну поскик ти собираєш рейди напевно будеш ти!"
я тобиж в той день сказав шо змини тоди на форуми чергу на осколки бо там навить 3 рейду небуло - тиже сказав ок я виправлю АЛе бачу слова улетили хз куди ладно з цим проїхали!
Полягає друге питаня ЧОМУЖ ЕПТ ВИЖ МОВЧАЛИ 4 ТИЖНЯ ??????????? (До цього все було ок и Вси знали шо я собераю ОСколки в 3- рейди)

Додано (13.03.2012, 22:01)
---------------------------------------------
и че 1не вище сказано що!
Quote (Lanselot)
Критерії на черговість будуть наступні:
1. Персональний рейтинг даного персонажа відносно EP рейтингу.
2. Час перебування в гільдії.
3. Загальний ігровий час перса /played
2. Врахування основного персонажа (Мейн перс / твінк)
3. Активність в гільд рейдах.
4. ДПС.


Для чого це все тоді???



 
LanseløtДата: Середа, 14.03.2012, 01:17 | Сообщение # 26
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Ти як пройшов кв на ШМ сказав, що не напрошуєшся збирати осколки, а просто цікавишся ситуацією.
Відповідно в 1-му рейді наскільки мене не підводить пам'ять, Полунички в рейді взагалі не було. В 2-му який ти збирав замість Льоші його також не було ну і 3-й те саме. Будучи в онлайні ці рейдові дні він просто не попадає в рейд. По не відомим причинам. Якщо був би рейді 2-а претендента на осколки ви би зразу вирішили хто йде по осколки і без форума.

А на рахунок Осколків та заявки на їхній збір я по суті від тебе не чув. Я би хоча б вніс тебе в цей список, який би вже коригувався із часом.



 
ОрдошамДата: Середа, 14.03.2012, 16:28 | Сообщение # 27
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Да дійсно я ненапрошувався .
чомуж я небачив тогож екзіта ни в одном рейді?
Нарахунок заявки ОК! Роблю заяву що я хочу соберати осколки!
Тоди давай будем виришувати це питання!
У нас вродиби є народ який хоче собирати і ТИ зробив Кртирерії !

Quote (Lanselot)
Критерії на черговість будуть наступні:
1. Персональний рейтинг даного персонажа відносно EP рейтингу.
2. Час перебування в гільдії.
3. Загальний ігровий час перса /played
2. Врахування основного персонажа (Мейн перс / твінк)
3. Активність в гільд рейдах.
4. ДПС.



 
LanseløtДата: Середа, 14.03.2012, 17:04 | Сообщение # 28
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Дімон, мені нафіг потрібна ця урочистість, ти просто міг пр оце сказати в ПМ чи в РК. І збирав відносно цих критерій перший.
Так як ти в цей момент не піднімав це питання, Полуничка відповідно розраховував на осколки відносно форуму. Відповідно його реакція очевидна.

Як я не однократно казав в рейдах і не тільки, із квестами допомогти можемо практично всім. Але із осколками буде вже по пріоритету.
Так як список виконавших КВ що тижня росте, можуть бути коригування відносно послідовності претендуючих осіб. Пріоритет претендуючих осіб я вказував вище в цій темі.



 
ОрдошамДата: Середа, 14.03.2012, 21:42 | Сообщение # 29
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Просто неможу поняти чого вин заговорив тики через мисяць? (просто таке враження шо людини небуло навить онл. коли соберали той рейд)




Сообщение отредактировал Ордошам - Середа, 14.03.2012, 21:42
 
LanseløtДата: Четвер, 15.03.2012, 01:21 | Сообщение # 30
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Ордошам)

Просто неможу поняти чого вин заговорив тики через мисяць? (просто таке враження шо людини небуло навить онл. коли соберали той рейд)


Він був. Чому не говорив, краще запитати в нього.



 
Форум » Ігровий процес » ПвЕ (Player versus Environment) » Темная Скорбь (Розподілення квест ітемів відносно рейду.)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz