Понеділок, 20.05.2024, 19:52
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
19:52
Обновить
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Коректив статуту гільдії (Зміна основних положень гільдії)
Коректив статуту гільдії
МуняДата: Понеділок, 06.12.2010, 19:27 | Сообщение # 46
Імба
Группа: Hardy
Сообщений: 180
Статус: :-)
Quote (Dasty)
обезательно должны быть выкачание обе професии?)

да
Quote (Dasty)
может лутше перефразировать как-то?)

зробив



 
LanseløtДата: Понеділок, 06.12.2010, 19:36 | Сообщение # 47
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Не всі мають можливість бути в онлайні тод,і коли ми рейдим. Переважно ця проблема в багатьох виникає через роботу. В декого є велика різниця в часовому поясі.
Ми не можемо собі дозволити карати за відсутність в рейді.Тільки тому, що на це впливає багато форс-мажорних факторів.

Переконувати не ходити їх думаю не потрібно, із часом самі збагнуть відчутну різницю.



 
SashenkaДата: Четвер, 16.12.2010, 20:02 | Сообщение # 48
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (Tess)
На рахунок рейду в цлк 25, всі хочуть попасти в 1 рейд з (лансом).

А ніхто не задумувався чого так, може це не інші винні в тому шо хочуть ходити саме з Лансом, а він сам?
Нашо він такий пи*датий РЛ?
Шо йому важко красти токени, кікати з рейду, і взагалі вести себе неадекватно?
А якшо серйозно, то всім хто збирає рейди варто задуматись, шо Ланс такого робить, шо всі хочуть піти саме з ним?
Мені в принципі всеодно, я й так з лфг рейдами хожу, але всі ті хто збирає рейди могли б зробити для себе якісь висновки на рахунок рейдлідерства.
Dixi.




Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: П`ятниця, 17.12.2010, 22:15 | Сообщение # 49
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
все дуже просто.
Всі хочуть в 1-й рейд тільки тому, що він фармить ЦЛК без проблем. Тут не про симпатії чи якості РЛа йде мова а просто про можливість зібрати толковий рейд, який може ефективно проходити акаунтери в ЦЛК.

Я не раз чув що в 2-му рейді немає якихось конкретних класів які є маст хев для ефективного проходження ЦЛК. Але не прозумію в чому проблема добрати в гільдію іменно тих хто потрібен в 2-му рейді і прикріпити тих гравців за собою.



 
JrakulДата: Понеділок, 04.04.2011, 14:41 | Сообщение # 50
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: :-)
Вот так всегда. Начали футболом, закончили инопланетянами... А ведь дельное предложение:
Quote (Ордошам)
Діяльнисть Совета полягає в тому що,Гм задає кожному играку хто участвоє в совети Задачу на користь ГИ!!!! яку игрок повинен виконати на протязі тижня!! потим через тиждень Знов собераєТЬся Совет! о обговорює ту роботу що зробили!

Играл на БК в ГИ (не этот сервер с рейтами х2) где серьезно нагружали крафтеров. Т.е. нескольким членам Ги ставилась задача собрать ингридиенты для нужд ГИ. Потом крафтеры делали из них зелья, кольца, шмот. Часть оставалась в ГИ (в часности многие из игроков на свой 70 лвл получали максимально доступный крафтовый шмот), а излишки выкладывались на аук. Умерали сразу два зайца - и игроки довольны и у ГИ проблем с голдом небыло.


 
MilenaДата: Понеділок, 04.04.2011, 18:27 | Сообщение # 51
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Jrakul, не хочу быть агрессивной. Но у меня возникает вопрос: тебе не кажется, что для того, чтобы вносить какие-то изменения в жизнь гильдии, надо для начала хотя бы в нее вступить?


 
JrakulДата: Понеділок, 04.04.2011, 19:02 | Сообщение # 52
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: :-)
Milena, вполне обоснованная реакция на чужака. Однако я не вносил предложений, я всего лишь заострил внимание на уже предложенном (уж слишком быстро оно затерялось в проблемах рейдов), и рассказал, как было у нас. А что касаемо "вступить"... В плане игры Меня не только не интересует Ваша ГИ , но и этот сервер -
1. На поверку он оказался ничем не лучше, а местами и хуже многих других.
2. Я настолько казуальный игрок, что раскачивать еще одного перса мне ООООченнь лень.
А зацепился Я тут из-за этой темы. Хотел помочь, и, попутно, вкинул свои пять копеек.

P.S. как только увижу реакцию не от рядового пользователя, так сразу сайт и покину smile




Сообщение отредактировал Jrakul - Понеділок, 04.04.2011, 19:20
 
MilenaДата: Понеділок, 04.04.2011, 19:58 | Сообщение # 53
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Jrakul, я не прогоняю. Просто мне стало интересно, в честь чего ты тут)


 
RellДата: Четвер, 08.12.2011, 21:29 | Сообщение # 54
Вчусь писати
Группа: Друзья
Сообщений: 12
Статус: :-)
думаю є смисл створення звання МОЛОДШИЙ РЕЙД ЛІДЕР.звичайних РЛ шоб всіх в 10кі зводить не вистачає просто напросто фізично. а народу то прибавляється прибавляється.


 
RedefinedДата: Четвер, 08.12.2011, 21:50 | Сообщение # 55
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
Quote (Rell)
думаю є смисл створення звання МОЛОДШИЙ РЕЙД ЛІДЕР.звичайних РЛ шоб всіх в 10кі зводить не вистачає просто напросто фізично. а народу то прибавляється прибавляється.

А є бажаючі?


 
RellДата: Четвер, 08.12.2011, 21:56 | Сообщение # 56
Вчусь писати
Группа: Друзья
Сообщений: 12
Статус: :-)
якшо пошукать -будуть.просто нада з оцім епгп розібраться і пояснть.


 
SashenkaДата: Четвер, 08.12.2011, 22:19 | Сообщение # 57
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (Rell)
якшо пошукать -будуть


Це типу "тонкий намек на толстые обстоятельства" про те що Саня хоче бути РЛом)




Кто трезвее,тот и сверху...
 
RellДата: Четвер, 08.12.2011, 23:11 | Сообщение # 58
Вчусь писати
Группа: Друзья
Сообщений: 12
Статус: :-)
))РЛом ніколи не хотів бути. Мене максимум на 10ку й хватить якшо в майбутньому зацікавлюсь.
але думаю є люди які б хотіли збирати і яким це вприкол.



 
SashenkaДата: П`ятниця, 09.12.2011, 08:33 | Сообщение # 59
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Ну, мене останнім часом насторожує активність Олегблека, я думаю в його підступні плани входить стати РЛом)



Кто трезвее,тот и сверху...
 
JolarДата: П`ятниця, 09.12.2011, 16:10 | Сообщение # 60
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Для РЛа головне в першу чергу знання тактики босів, так як всякі люди попадають у рейд... в Олегблека поки що не замітив таких серйозних знань, тому я сумніваюсь що він буде РЛом в найближчій час. Якщо в когось зв*явиться бажання очолювати рейди ми з Андрійом будем тільки раді, тому свою кандидатуру в РЛ може висунути кожен і ми розглянемо її. Стосовно аддонів там немає нічого важкого...

 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Коректив статуту гільдії (Зміна основних положень гільдії)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz