Понеділок, 20.05.2024, 22:57
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
22:57
Обновить
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Коректив статуту гільдії (Зміна основних положень гільдії)
Коректив статуту гільдії
TessДата: Понеділок, 06.12.2010, 10:25 | Сообщение # 31
Задрот
Группа: GM Asist
Сообщений: 145
Статус: :-)
Ще неділлька два і варами перестануть шпілитть) особливо фюріками - фікс дасть про себе знать cool




Сообщение отредактировал Tess - Понеділок, 06.12.2010, 11:37
 
МуняДата: Понеділок, 06.12.2010, 12:06 | Сообщение # 32
Імба
Группа: Hardy
Сообщений: 180
Статус: :-)
ну да я неспорю....
но я так і непоняв причом тут фюрикі? обговорюєм іншу темо взагалі.

емб наскільки я знаю в гільду можуть брати тільки зами і гм. Вчому проблема? ненабирайте! приділіть увагу спд і все.

нарахунок голд емб подумаю дещо перероблю. зменшу суму. Але я небачу як такої проблеми в голді, наскільки я знаю, даже особо ненапрягаючися за тиждень можна наформити 1к.

На рахунок рейду в цлк 25, всі хочуть попасти в 1 рейд з (лансом).
Можливо краще 2 рейд в ЦЛК перенести краще на четвер, щоб народ невстиг собі запороти Ід.




 
JolarДата: Понеділок, 06.12.2010, 16:58 | Сообщение # 33
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Конешно не по теме но раз заговорили про рейды =) может стоит создать на сайте тему где будет написано расписание ги походов? И ещо вопрос работает ли на ровно Group Calendar или адоны подобные этому?



Сообщение отредактировал Dasty - Понеділок, 06.12.2010, 17:01
 
TessДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:09 | Сообщение # 34
Задрот
Группа: GM Asist
Сообщений: 145
Статус: :-)
Dasty, це залежить від членів гільдії!!! Про рейди набагато проще на сайті описувать, но уви не всі заходять і даже неможуть прочитать гільд месидж( який доречі обмежений в символах) а тільки в пм кожного задрачують(




Сообщение отредактировал Tess - Понеділок, 06.12.2010, 17:13
 
JolarДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:13 | Сообщение # 35
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
а по поводу календаря они здесь вообще пашут?) так бы было намного проще вписал время дату и вуаля =) кому надо открыл посмотрел когда и куда

 
TessДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:16 | Сообщение # 36
Задрот
Группа: GM Asist
Сообщений: 145
Статус: :-)
звичайно неробить( це ровно юа


 
JolarДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:17 | Сообщение # 37
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
biggrin

 
LanseløtДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:19 | Сообщение # 38
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
В принципі майже із всіма рангами та примітками, що до рангів згідний. Тому що пробували в 2-х щось придумати. Але звичайно розраховуємо на всіх вас прийняти участь в корективі та доповнення що до написаного вище.

Голд звичайно для багатьох є дуже великою проблемою тому її мають здавати тільки вище ранги і трішки в менших сумах. Обґрунтовую дуже просто - у нас гільдія яка має допомагати іншим гравцям а не тероризувати умовами, навіть якщо умови я дуже важкими то їх долати потрібно із інтересом та задоволенням а не із словами "Ти вже здав голд в банк ???"

На рахунок 2-го рейду не бачу жодних проблем. Женя згадай перші дні нашого гільдії яка тільки почала відбудовуватися. 1-й рейд не мав свого основного складу, не мав хілів і ДД в необхідній кількості. Ну і що саме головне в гільдії був сприятливий онлайн, але переконати народ не ходити із рендумними ЛФГ рейдами було дуже важко. На все свій час. Не все приходить відразу.

Прийняття 10-х гравців для АПу рангу - не згідний. Тільки тому, що в гільдії дуже просто порушити баланс класів. Тому брати всіх ми не в змозі, тільки тому, що на жаль надлишок того чи іншого класу в гільдії зробить просто велику проблему попасти в гільд рейди їм же самим. Рейд лідери гарно бачать загальну картину в гільдії якого саме класу чи майн спеку не вистачає йому особисто в рейді (в гільдії) тому в принципі вони можуть добрити в свої ряди і самі. Звичайно набір в гільдію як я запропонував раніше буде вестися через форум із врахуванням об'єктивної думки кожного із Замів та Гма, якщо більшість буде згідна тоді даєм інвайт в гільдію.Також це буде стосуватися і виключення із гільдії.

На рахунок форуму. Як змусити переконати зареєструватися на ньому ???
Дуже просто. Для початку потрібно затвердити ранги в дію та розписати їхні обов'язки та права, тобто саму ієрархію рангів.
Після чого обнулити всю гільдію до стартового рангу. Стартовий ранг передбачає гравцям пройти 7-и денний випробувальний термін із урахуванням регу на форумі. І тут вже перше випробування, якщо людина не має бажання реєструватися тут тоді вона буде перебувати в цьому рангу до тих пір поки не виконає умови.
Також набір в гільдію буде здійснюватися тільки через форум, попередньо написавши заявку на вступ в гільдію.

Що тут ще написати ... ? хм навіть не знаю, поки у мене все.



 
TessДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:23 | Сообщение # 39
Задрот
Группа: GM Asist
Сообщений: 145
Статус: :-)
Lanselot, Ура таваріщь)
Quote
На рахунок форуму. Як змусити переконати зареєструватися на ньому ???
Дуже просто. Для початку потрібно затвердити ранги в дію та розписати їхні обов'язки та права, тобто саму ієрархію рангів.
Після чого обнулити всю гільдію до стартового рангу. Стартовий ранг передбачає гравцям пройти 7-и денний випробувальний термін із урахуванням регу на форумі. І тут вже перше випробування, якщо людина не має бажання реєструватися тут тоді вона буде перебувати в цьому рангу до тих пір поки не виконає умови.
Також набір в гільдію буде здійснюватися тільки через форум, попередньо написавши заявку на вступ в гільдію.

Найбільше сподобалось



 
LanseløtДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:27 | Сообщение # 40
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Dasty)
Конешно не по теме но раз заговорили про рейды =) может стоит создать на сайте тему где будет написано расписание ги походов? И ещо вопрос работает ли на ровно Group Calendar или адоны подобные этому?

На жаль на нашому реалмі Гільд календар не працює. На 3.2.2 версії аддон Group Calendar також не працював. Потрібно перевірити чи буде працювати на 3.5.5. Буду зараз тестити робочу здатність аддону в умовах Ровно.Уа.

Розписати рейди теоретично можливо, але втілити практично, нажаль не ефективно через різні умови (а саме запізнення та відсутність онлайну чи інтернету в даний момент рейду).



 
JolarДата: Понеділок, 06.12.2010, 17:41 | Сообщение # 41
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Quote (Lanselot)
Стартовий ранг передбачає гравцям пройти 7-и денний випробувальний термін із урахуванням регу на форумі.

мне кажется 7 дней очень мало...но это просто мое мнение решать вам.
Quote (Lanselot)
Для початку потрібно затвердити ранги в дію та розписати їхні обов'язки та права, тобто саму ієрархію рангів.

я думаю это уже давно надо было зделать росписать за какие заслуги членов ги могут повысить в ранге.

Додано (06.12.2010, 18:41)
---------------------------------------------
а ещо забыл написать можно ввести какието наказание для тех кто ходит в лфг рейды. например был случай у второго рейда пропало кд на цлк25 некс написал что сегодня вечером или завтра пойдем, и люди буквально через пару минут находят рейд в лфг и начинают собирать людей с ги в лфг рейд


 
МуняДата: Понеділок, 06.12.2010, 19:00 | Сообщение # 42
Імба
Группа: Hardy
Сообщений: 180
Статус: :-)
Quote (Dasty)
я думаю это уже давно надо было зделать росписать за какие заслуги членов ги могут повысить в ранге.

угу а ми думали і зробили....

нарахунок покараня це тупо....от і все. Покі людина незрозуміє що ходити з гільдою краще ніж з лфг. ТИ ЇЇ НЕЗАСТАВИШ..

зараз перероблю трішкивимогі



 
МуняДата: Понеділок, 06.12.2010, 19:09 | Сообщение # 43
Імба
Группа: Hardy
Сообщений: 180
Статус: :-)
СТРІЛЕЦЬ"
- реєстрація на форумі.
- випробний термін 7 днінв.

"КОЗАК"
- персонаж має бути 80 лвл.
- мати викачану 1 професію.
- приймати активну участь в гільд походах по інстах:ЦЛК(10.25). СК (10,25) ІК(10,25).
- здати напротязі 3 тижнів 1к голда.

"РОЙОВИЙ"
- має бути 2 професії прокачаних.
- допоміжні професії кулінарія, рибальство.
- приймати активну участь в гільд походах по інстах:ЦЛК(10.25). СК (10,25) ІК(10,25).
- здати в гільд банк 2к голда, напротязі 3 тижнів.
- перебування в гільдії неменше 2 тижнів.
- приймати активну участь на форумі.

"ПІВСОТНИК"
- здати в гільд банк 2к голда, напротязі 3 тижнів.
- приймати активну участь в гільд походах по інстах:ЦЛК(10.25). СК (10,25) ІК(10,25).
- перебування в гільдіє неменше 1 місяця.
- заслужити 5 нагород.
- мати 2 ранг на форумі.

"СОТНИК"
- привисти в гільдію 10 гравців.
- заслужити 10 нагород.
- мати 4 ранг на форумі.
-приймати активну участь в гільд походах по інстах:ЦЛК(10.25). СК (10,25) ІК(10,25).
- здати в гільд банк 2к голда, напротязі 3 тижнів.
- перебування в гільдії неменше 2 місяців.

"ПОЛКОВНИК"
- гравець повинен виконати все вище перечислене.
- перебування в гільдії неменше 3 місяців.

"ОТАМАН"
- звання надаєця ГМ гільдії.

"ГЕТЬМАН"
- ГМ =)

звання будуть зніматися
- при відсутності онлайн більше ніж 20 днів без попередженя.
- за неадекватну поведінку в реді, гільд чаті.

Звання небудуть повертатися при покідані гільди, при будь якій причині.



 
МуняДата: Понеділок, 06.12.2010, 19:10 | Сообщение # 44
Імба
Группа: Hardy
Сообщений: 180
Статус: :-)
ну що будуть ще якісь побажаня?


 
JolarДата: Понеділок, 06.12.2010, 19:21 | Сообщение # 45
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
голд сдавать только при получинии звание или каждых 3 недели?

Додано (06.12.2010, 20:18)
---------------------------------------------

Quote (Муня)
допоміжні професії кулінарія, рибальство.

обезательно должны быть выкачание обе професии?)

Додано (06.12.2010, 20:20)
---------------------------------------------
и как понимать

Quote (Муня)
постійний онлайн вігрі
может лутше перефразировать как-то?)

Додано (06.12.2010, 20:21)
---------------------------------------------

Quote (Муня)
нарахунок покараня це тупо....от і все. Покі людина незрозуміє що ходити з гільдою краще ніж з лфг. ТИ ЇЇ НЕЗАСТАВИШ..

решать вам моё дело предложить=)


 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Коректив статуту гільдії (Зміна основних положень гільдії)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz