Понеділок, 20.05.2024, 14:56
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
14:56
Обновить
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Скарги та зауваження » Повернення в гільдію Олега
Повернення в гільдію Олега
Чи хочете що би повернувся в гільдію Олегблек ?
1. 1. Я за те що би він повернувся в гільдію. [ 14 ] [46.67%]
2. 2. Я проти того що би він вернувся в гільдію. [ 12 ] [40.00%]
3. 3. Мені все одно. [ 4 ] [13.33%]
Опитування завершено - Субота, 31.12.2011, 14:37
Усього відповідей: 30
MilenaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:08 | Сообщение # 31
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Дима, кик из гильдии - это крайняя мера, если человек не понимает слов, не реагирует на предупреждения. И прежде, чем кого-то кикнуть, наверно, стоит несколько раз подумать.


 
ОрдошамДата: Четвер, 29.12.2011, 12:08 | Сообщение # 32
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
його уже придуприждали и не раз!
не раз Робили замичания в Рк
За мою дію відповідаю я, це не тіки моя инициативо кикнути!! багато людей мени сказали СПС !!



 
LanseløtДата: Четвер, 29.12.2011, 12:09 | Сообщение # 33
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Мені здається що інколи люди переходять межу гри та здорового глузду.

Я не можу судити людину відносно якогось конкретного вчинку, в кожного є свої проколи та помилки. Але якщо брати в загальному, то не вважаю, що Олег є аморальна людина, яка мала би покинути гільдію. Як не крути, а він багатьом поміг навіть в тому ж рандумі, потрібен був хілл - хілив, танк - танчив, ДД - демажив. Про іншу допомогу по можливості також надавав колегам по гільдії. Я не кажу за себе, а говорю в загальному, те що бачив.

Флуд в гільд чаті це тільки плюс. Багато людей звертаються туди тільки за для зібрання рейдів та якоїсь допомоги а флудіти в гільд чат просто, що би поспілкуватись мало хто вже використовує.



 
SashenkaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:09 | Сообщение # 34
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Ок, якщо вже так розділились думки, та пропоную якось проголосувати.

Я думаю багато людей будуть проти того шоб він повертався в гі.

Можна проголосувати тільки замам. Якщо так, я проти того щоб він вертався в гі.




Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Четвер, 29.12.2011, 12:09 | Сообщение # 35
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Декотрі зами не бувають в онлайні взагалі я не бачу актуальності в їх голосуванні, вони не можуть адекватно оцінити ситуації, не будучи ознайомленим навіть і ситуацією та людиною безпосередньо, тому сворю тему із голосуванням в якій будемо враховувати думку кожного гравця в гільдії.


 
олегблекДата: Четвер, 29.12.2011, 12:09 | Сообщение # 36
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 35
Статус: :-)
Jolar,

Дру

Додано (25.12.2011, 22:46)
---------------------------------------------
якщо,вы, против моего присутствия пусть все так и остаеться как и было спорить не буду, Ацтеку привет помагаю и ему хоть и не в ги ссоры ссорами а дружба рулить, пора бы ето знать больше друзей чаще тя всюда берут если с ги пойти просто нету возможности...

Додано (25.12.2011, 22:48)
---------------------------------------------

Quote (Ордошам)
його уже придуприждали и не раз! не раз Робили замичания в Рк

они были насчет болтовни, мне просто запретили тогда разговаривать в рк...

Додано (26.12.2011, 00:05)
---------------------------------------------

Quote (олегблек)
Неповаа до согільдіqців. Зібрали паті, щоб допомогти одітись твінкам, а ти, лінканув Рекаунт, намекнув нам, яке ми дно, - і лівнув. Норм чьо. І раз ти так вчипевсь за статут, то думаю тебе кікнули згідно цього пункту:

ДА ну, там синий тока дк был, Алло ,а остальным с кузни гер ничего и ненадо было все в основном в яму шли как и я по трныньку на сову хожу уже месяц....



 
ОрдошамДата: Четвер, 29.12.2011, 12:09 | Сообщение # 37
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (олегблек)
ДА ну, там синий тока дк был, Алло ,а остальным с кузни гер ничего и ненадо было все в основном в яму шли как и я по трныньку на сову хожу уже месяц....


ну чого токо дк синий?? там и хант був и там усим щось було тре з кузні....



 
олегблекДата: Четвер, 29.12.2011, 12:09 | Сообщение # 38
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 35
Статус: :-)
прива, только пол первого ночи, поф танков онлайн щас нету вон вижу дру уже 20 мин кричит танка говорит что его у вас игнорят ахаха, я то танчил и ночью давай помагай ги раз кикнул мну не игнорь народа... или за просто так те звание дали??? может пересмотреть его стоит??? редвми руководить ето не ватам помагать ...

Додано (27.12.2011, 00:34)
---------------------------------------------
Dream ник дру помог все таки жадко парня





Сообщение отредактировал олегблек - Вівторок, 27.12.2011, 00:30
 
ОрдошамДата: Четвер, 29.12.2011, 12:10 | Сообщение # 39
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (олегблек)
или за просто так те звание дали??? может пересмотреть его стоит???

Ну давай попробуй....



 
SashenkaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:10 | Сообщение # 40
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Олег, можна подумати шо ти мати Тереза - помагаєш всім бідним та знедоленим. Вже задрало читати про те шо ти тому поміг, того виручив.



Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Четвер, 29.12.2011, 12:10 | Сообщение # 41
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Sashenka)

Олег, можна подумати шо ти мати Тереза - помагаєш всім бідним та знедоленим. Вже задрало читати про те шо ти тому поміг, того виручив.


А він таки дійсно помагав. І помагав не ГМу і ЗАМам а простим християнам на відміну від інших.
Просто одні люди по можливості допомагають всім, а інші лижуть одне місце вибірковим людям в гільдії із за рангу та можливостей в гільдії.



 
ОрдошамДата: Четвер, 29.12.2011, 12:10 | Сообщение # 42
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (Lanselot)
А він таки дійсно помагав. І помагав не ГМу і ЗАМам а простим християнам на відміну від інших.
Просто одні люди по можливості допомагають всім, а інші лижуть одне місце вибірковим людям в гільдії із за рангу та можливостей в гільдії.


Ну то чомуж вин тоди нам не помиг??? а обозвав гафном и ливнув?



 
MilenaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:10 | Сообщение # 43
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Ордошам, прям так и обозвал? И еще. Ты сам никогда ниоткуда не ливал? И никогда никого не подводил? Только прежде, чем ответить отрицательно, хорошо подумай =)


 
ОрдошамДата: Четвер, 29.12.2011, 12:10 | Сообщение # 44
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (Milena)
Ордошам, прям так и обозвал? И еще. Ты сам никогда ниоткуда не ливал? И никогда никого не подводил? Только прежде, чем ответить отрицательно, хорошо подумай =)


Прям так и дав знати шо ми гофно...
Ливал уси откадась ливают на прикинци рейду чи героїку....
Ну наведи мени пример коли икогда я подводив ато у мну Провали в памяти?????мб поможеш тиж у нас пуп землі....



 
MilenaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:11 | Сообщение # 45
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Quote (Ордошам)
мб поможеш тиж у нас пуп землі....

Ну вообще, я думала, что я всего лишь Ось Вселенной. Скромно и со вкусом... не то что какой-то пуп =)
Не вижу смысла тебе что-то напоминать. Тем более, ты сам согласен, что ливал. Или ты считаешь, что ты тогда никого не подводил? Если честно, вопрос задала не для того, чтобы потом заниматься перечислением твоих косяков. Просто в своем глазу мы бревно не видим, а в чужом...
P.S.: некоторые слова в твоем посте не понимаю не только я, но и мой переводчик =)



 
Форум » Адміністрація гільдії » Скарги та зауваження » Повернення в гільдію Олега
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz