Понеділок, 20.05.2024, 14:57
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
14:57
Обновить
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Скарги та зауваження » Повернення в гільдію Олега
Повернення в гільдію Олега
Чи хочете що би повернувся в гільдію Олегблек ?
1. 1. Я за те що би він повернувся в гільдію. [ 14 ] [46.67%]
2. 2. Я проти того що би він вернувся в гільдію. [ 12 ] [40.00%]
3. 3. Мені все одно. [ 4 ] [13.33%]
Опитування завершено - Субота, 31.12.2011, 14:37
Усього відповідей: 30
ОрдошамДата: Понеділок, 26.12.2011, 18:53 | Сообщение # 16
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (Vobisque)
Vobisque


на скіки я повню тиж ливнув з Гильдії...



 
JolarДата: Понеділок, 26.12.2011, 19:42 | Сообщение # 17
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
ех і я вирішив пофлудіть)
Ситуація доволі складна так як є і позитивні моменти пов'язані з цією людиною так і негативні. Якщо не зважати на флуд, а на нього не так і важко не зважати, то загалом він достойний бути членом гільдії... як на мене є деякі мінуси в ньому, але людина не може всім імпонувати, всі не досконалі, в кожного свої таракани в голові.


 
ИстерикаДата: Понеділок, 26.12.2011, 19:53 | Сообщение # 18
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: :-)
нормальный тип, флуд... не нравится жмите жалоба на спам и до лога не увидите...
не крысит, может в чем то нубит но по крайней мере слушает(наверно) а не тупо ложит... хочет по пробывать все и сразу, в этом минус но и плюс, человек развивается и с перспективой, как мне кажется...

для примера познакомился с типом нуб нубом, сам его научил почти всему щас бегает 6к гс и не плохо раздает... а начиналось все с не знание даже какую ауру включить или печать... главное желание развиваться...


 
SashenkaДата: Понеділок, 26.12.2011, 21:58 | Сообщение # 19
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Мені просто здається дивною ситуація з Олегом: як йому після такого холівару буде знаходитися в гільді?

Якщо все норм буде, я просто порадію за нього.




Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Середа, 28.12.2011, 12:56 | Сообщение # 20
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Всім привіт.
На жаль багато людей таки не проголосувало.

На даний момент голосування маємо такі результати:
1. Я за те що би він повернувся в гільдію. [ 14 ] [48.28%]
2. Я проти того що би він вернувся в гільдію. [ 11 ] [37.93%]
3. Мені все одно. [ 4 ] [13.79%]

Усього відповідей: 29

Більшіть людей із гільдії хто голосував мабуть не вникала в самий корінь сварки конеретних людей в гільдії, а голосувала із своїх об'єктивних міркувань що до даної людини.

Я як голова гільдії можу звичайно приймати такого роду рішення сам, тим паче, що вони по суті не є досить глобальними та вагомими. Але хотів глянути, що скаже більшість гільдії.

І ще одне на додаток до цієї теми хотілось би порадити декотрим членам гільдії: Народ, ми всі єдиний дружній колектив. Можливо в когось є і якісь не приязні один до одного, але це не означає, що тій чи іншій людині не місце в гільдії.



 
VeniДата: Четвер, 29.12.2011, 01:01 | Сообщение # 21
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: :-)
Quote (Седан)
Мені всеодно.

Ой Серега) Так бесился когда он во время боя с Латанелью с зеркалом побежал ресать ддшника)


 
SashenkaДата: Четвер, 29.12.2011, 07:09 | Сообщение # 22
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
рахунок 14:12 surprised



Кто трезвее,тот и сверху...
 
LanseløtДата: Четвер, 29.12.2011, 12:07 | Сообщение # 23
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Прийняв назад.
Тема закрита.



 
олегблекДата: Четвер, 29.12.2011, 12:07 | Сообщение # 24
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 35
Статус: :-)
Liser,
Не ты один такой, мну кикнули за покидания групы в Кузня душ не то что бы я ливнул с рейда а обычного героика Жесть Власть в ги находиться я так думаю не у тех людей и они чинят самоправие. Ведь в ги брал миня Ланселот правил и статутов не нарушал а сомной обошлись просто по свински ето тока моя точка зрения можете высказать свою чем я уж вам так надокучал...



 
RedefinedДата: Четвер, 29.12.2011, 12:07 | Сообщение # 25
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
Quote (олегблек)
мну кикнули за покидания групы в Кузня душ

Неповаа до согільдіqців. Зібрали паті, щоб допомогти одітись твінкам, а ти, лінканув Рекаунт, намекнув нам, яке ми дно, - і лівнув. Норм чьо.

І раз ти так вчипевсь за статут, то думаю тебе кікнули згідно цього пункту:
Quote
9.4.1. Флуд та аморальне відношення до інших гравців.




Сообщение отредактировал Redefined - Субота, 24.12.2011, 13:30
 
JolarДата: Четвер, 29.12.2011, 12:07 | Сообщение # 26
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
олегблек, хто тебе кікнув з гі?

 
SashenkaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:08 | Сообщение # 27
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
олегблек, за що за що, а от за флуд я б тебе кікнув точно, якби мене не випередили.

я граю більше ніж 3 роки у вов, і за цей час ти перший, хто через півгодини перебування в одній гі зі мною, попав в ігнор

в тебе нереальна словесна діарея, ту умудряєшся задовбувати своїм флудом, навіть коли тобі ніхто не відповідає

так шо роби висновки




Кто трезвее,тот и сверху...
 
MilenaДата: Четвер, 29.12.2011, 12:08 | Сообщение # 28
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Леша, кикнул Орд.
Quote (Redefined)

І раз ти так вчипевсь за статут, то думаю тебе кікнули згідно цього пункту:
Quote
9.4.1. Флуд та аморальне відношення до інших гравців.

1. Флуд Олега, который я видела в гильд чате, был абсолютно безобидным. Если за такой кикать, то уж сразу большую часть гильдии =)
2. Аморальное отношение - это оскорбление, унижение согильдийцев. Лично я такого за Олегом никогда не замечала. Наоборот, человек всегда старался помочь другим, чем может.
+ насколько мне известно, перед тем, как пойти в ргер, он предупредил, что у него мало времени.
На мой взгляд, иногда люди, наделенные властью в гильдии, ставят свое личное отношение выше всего. Если человек вам не нравится, раздражает его флуд, то существует игнор. А так получается: я выше рангом - я прав. Ты меня раздражаешь - я тебя кикну.



 
JolarДата: Четвер, 29.12.2011, 12:08 | Сообщение # 29
Імба
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Статус: :-)
Ладно появиться Андрей будем чтото думать...

 
ОрдошамДата: Четвер, 29.12.2011, 12:08 | Сообщение # 30
Задрот
Группа: Hardy
Сообщений: 118
Статус: :-)
Quote (Milena)
1. Флуд Олега, который я видела в гильд чате, был абсолютно безобидным. Если за такой кикать, то уж сразу большую часть гильдии =)
2. Аморальное отношение - это оскорбление, унижение согильдийцев. Лично я такого за Олегом никогда не замечала. Наоборот, человек всегда старался помочь другим, чем может.
+ насколько мне известно, перед тем, как пойти в ргер, он предупредил, что у него мало времени.
На мой взгляд, иногда люди, наделенные властью в гильдии, ставят свое личное отношение выше всего. Если человек вам не нравится, раздражает его флуд, то существует игнор. А так получается: я выше рангом - я прав. Ты меня раздражаешь - я тебя кикну.

ну поперше таких аналогів як Олег в нас в ги нету!
итересно откуда така инфа шо вин попереджав??
дотогож є свідки яки були з нами в пати... виче один їз них сказав свою думку
Quote (Redefined)
Неповаа до согільдіqців. Зібрали паті, щоб допомогти одітись твінкам, а ти, лінканув Рекаунт, намекнув нам, яке ми дно, - і лівнув. Норм чьо.



 
Форум » Адміністрація гільдії » Скарги та зауваження » Повернення в гільдію Олега
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz