Понеділок, 20.05.2024, 15:44
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
15:44
Обновить
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Коллос, Печенька  
Форум » Адміністрація гільдії » Казарма. Відділ кадрів » ▲Exztaz
▲Exztaz
ExztazyДата: Понеділок, 10.09.2012, 20:25 | Сообщение # 1
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: :-)
1. Exztaz
2. лок гибрид дестро
3. 5.9 гс
4. 20 років
5. 9-10к
6. Exztazz дк 5.9 exztazzy 5. 1 ток качнул
7. 3-4 роки
8. мейн
9. 2-3 в залежності від вільного часу
10. death o glory band відсутність гм на протязі довгого часу
11. взятя нових висос .норм онлайн в ночі після півночі
12. ні
13. так . завжди коли онлайн




 
СеданДата: Понеділок, 10.09.2012, 20:58 | Сообщение # 2
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Не проти.


 
MilenaДата: Понеділок, 10.09.2012, 23:26 | Сообщение # 3
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Против
Quote (Exztazy)
4.20 років

Дата народження:
17 Грудня 1992 [ 19 Стрілець ]



 
SciperДата: Понеділок, 10.09.2012, 23:26 | Сообщение # 4
Задрот
Группа: Statik Raider
Сообщений: 107
Статус: :-)
не проти.

 
СеданДата: Понеділок, 10.09.2012, 23:40 | Сообщение # 5
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Milena)
Против
Quote (Exztazy)
4.20 років

Дата народження:
17 Грудня 1992 [ 19 Стрілець ]

facepalm



 
QqshqaДата: Вівторок, 11.09.2012, 00:02 | Сообщение # 6
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 35
Статус: :-)
категорически против, как-то раз в 6 утра имел место долгий неприятный разговор в лфг, закончившийся в рк
создалось впечатление, что человек "неочень"


 
ExztazyДата: Вівторок, 11.09.2012, 00:50 | Сообщение # 7
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: :-)
Quote (Qqshqa)
категорически против, как-то раз в 6 утра имел место долгий неприятный разговор в лфг, закончившийся в рк создалось впечатление, что человек "неочень"


в мене таке відчутя про тебе тоже причому нічого поганого я тобі несказав на що ти мене тупо матами закидав !

Додано (11.09.2012, 01:50)
---------------------------------------------
Qqshqa може роскажеж людям подробніше що поганого я тобі сказав !хоча ні роскажи краще через що все началось , і який в тебе великий слоаварний запис твоїм согілдійцям буде приємно послухати !



 
LanseløtДата: Вівторок, 11.09.2012, 00:57 | Сообщение # 8
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Раз підняли дане питання то хотілось би взнати із за чого почався конфлікт і що сталось ?


 
ExztazyДата: Вівторок, 11.09.2012, 01:19 | Сообщение # 9
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: :-)
проблема була в тому що мій согілдієць через щось розійщовся в поглядах з вашою согілдійкою !почалася лайка нецензурними словами і тому подібним коли я підійшов попросив їх заспокоїтись і перестати вести себе як діти в тому числі і свого согільдійця на що мені грубо відповіли нелізти ! тоді я просто сказав зайдіть в рк і розберайтесь там нащо цей спектакльв в вов ! зайшовши в рк я получив дозу нецензурних слів від Qqshqa якими він відрагував на мої слова *що такого сталось що ви такий кіпіш підняли* моя реакція була простою я сказав все з вами понятно і просто вийшов з рк , де вонм продовжили свою веселу розмову з моїи колишнім согільдійцем.


 
QqshqaДата: Вівторок, 11.09.2012, 01:40 | Сообщение # 10
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 35
Статус: :-)
Quote (Exztazy)
я підійшов попросив їх заспокоїтись і перестати вести себе як діти в тому числі і свого согільдійця

Если бы всё было так - никто бы тебе слова кривого не сказал. А на деле ты поддакивал своему кенту, в то время как он из простого ночного флуда в чате начал переходить на личности и оскорблять девушку.
В рк ты услышал то что услышал потому, что иначе прекратить ваш треп было невозможно.

Додано (11.09.2012, 02:40)
---------------------------------------------
Кент твой, кстати, в конечном итоге принес свои извинения. Хотя для этого пришлось ему около получаса растолковывать, в чем он не прав.


 
ExztazyДата: Вівторок, 11.09.2012, 01:57 | Сообщение # 11
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: :-)
я ніслова на захист свого кента несказав оскільки я навіть незнав теми вашої розмови ! а як ти прокоментуєш ти свою розмову з самого покатку коли я тільки зайшов . я тобі нічого поганого несказав ні слова які моглиб якось показатись з нецензурної сторони .

Quote (Qqshqa)
В рк ты услышал то что услышал потому, что иначе прекратить ваш треп было невозможно.


нащ треп я мовчав і слухав як ви розмовляєте і із твоєї сторони я чув ох і неприємні слова .і треп починали ви я до нього ніякого відношеня немаю однією пропозицією з моєї сторонт було перейти в рк щоб припинити цю клоунаду в вов .

Додано (11.09.2012, 02:57)
---------------------------------------------
і доречі це не мій як ти називаєш кент а просто знайомий в вов я його небільше знаю ніж тебе !



 
QqshqaДата: Вівторок, 11.09.2012, 02:09 | Сообщение # 12
Нуб
Группа: Свій
Сообщений: 35
Статус: :-)
Quote (Exztazy)
я тобі нічого поганого несказав ні слова які моглиб якось показатись з нецензурної сторони

Зайдя в рк я услышал музыку, смех, какие-то непонятные выкрики вместо ожидаемого конструктива. Ждать когда вы соизволите высказать свою точку зрения желания не было никакого.
Один оскорблял девушку. Второй влез в разговор и поддакивал минут 20, попутно рассказывая какие все никчемные. Выбирать выражения в общении с рандомными бичами я не собираюсь.
Моё мнение прежнее - находиться в одной гильдии с подобным субьектом желания нет.


 
ExztazyДата: Вівторок, 11.09.2012, 02:22 | Сообщение # 13
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: :-)
ти хоча одне слово да від мене чув що ти за чуш несеш я в рк хвилин 3-4 просидів і вийшов томущо смислу розмовляти небуло !я незбераюсь нічого доводит оскільки ніяких доказіа нема .і все що говорить више сказаний як він називає людей субєкт повна чущ те що було в тій розмові зовсім не так як він росповідає !
в тій розмові я зовсім непідтримував нікого і тимбільш непідтакував в рк я просидів небільш 4 хвилин потім вийшов , оскільки від такого вуликого запасу слів як в цього субєкта вуха вянуть !
і я незбираюсь обговорювати дану тему з тобою !нехай гм рішає оскільки смислу нам щось один одному немає !

Додано (11.09.2012, 03:22)
---------------------------------------------
смислу щось доказувати



 
MilenaДата: Вівторок, 11.09.2012, 06:01 | Сообщение # 14
Флудер
Группа: GM Asist
Сообщений: 296
Статус: :-)
Quote (Седан)

facepalm

Сережа, может и так. 20 или 19 - не имеет значения. Но человек уже соврал в такой мелочи, что в чем-то более серьезном будет трудновато верить



 
ExztazyДата: Вівторок, 11.09.2012, 06:37 | Сообщение # 15
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Статус: :-)
Quote (Milena)
Сережа, может и так. 20 или 19 - не имеет значения. Но человек уже соврал в такой мелочи, что в чем-то более серьезном будет трудновато верить


не в то што я соврал я прост подума што день рожднения не далеко мне и в мислях небило врать потому и написал смимсл 20 или 19 мне ет же неимеет значения в ги с 16 берут вроде =) если ет имеет большое значения исправлю на 19 если для тебя так важно !

Додано (11.09.2012, 07:37)
---------------------------------------------
надиюсь ти поміняєш свою думку з проти на за ! і в любому випадку я ж знаю що ви можете дивитись на акаунт і бачити скільк років ігроку я переглядава попередні теми но недумав що це так важливо



 
Форум » Адміністрація гільдії » Казарма. Відділ кадрів » ▲Exztaz
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz