Понеділок, 20.05.2024, 19:33
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
19:33
Обновить
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Обов'язки та вимоги відносно рангів (Впровадження нових рангів в гільдії)
Обов'язки та вимоги відносно рангів
СеданДата: П`ятниця, 24.08.2012, 22:16 | Сообщение # 31
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Friend)
Седан,я думаю за БГ теж саме,але ящо людина не знає тактик ,в рейді зразу помітно.

Так, при чому рейд до БГ? В рейд не потрапив - немає ЕР. Тим більше воно тобіі потрбіно для того щоб в ТОМУ Ж САМОМУ рейді отримувати речі. А не на БГ нафармив, в рейді толку ноль, а на шмот топовий претендуєш... Короче я проти того, щоб за БГ/арену/шторм(так як він не є інстансом) давати ЕР.



 
IrrlichtДата: Субота, 25.08.2012, 11:39 | Сообщение # 32
Краб
Группа: Свій
Сообщений: 82
Статус: :-)
Если ты против и аргументируешь это таким образом, так предложи альтернативу, чем еще гильдия может заинтересовать, и привлечь игроков к участию в пвп ивентах и бетлграундах?

 
JrakulДата: Субота, 25.08.2012, 12:53 | Сообщение # 33
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: :-)
Вставлю ка и я свои 5 коп smile
Quote (Марио)
... пвпшеры в рейды,если и ходят, то крайне редко...

Quote (Седан)
Так, при чому рейд до БГ? В рейд не потрапив - немає ЕР. Тим більше воно тобіі потрбіно для того щоб в ТОМУ Ж САМОМУ рейді отримувати речі. А не на БГ нафармив, в рейді толку ноль, а на шмот топовий претендуєш... Короче я проти того, щоб за БГ/арену/шторм(так як він не є інстансом) давати ЕР.

Quote (Voland)
Да нет,не вылазить с БГ ? Ваше право,но так как в ПВЕ есть КД так и для ПВП такое зделать.
Но нужно все прощитать грамотно скоко и за что давать в ПВП ЕП и все будет good

Учитывая это предлагаю:
1. Ввести рейтинг почетных побед с еженедельным обновлением* (вот вам и своеобразное КД, и не надо смотреть кто на сколько БГ попал/на Шторм ходил) // *Смотрите скоро на страницах нашего сайта ТОП-10 smile
2. Еженедельно награждать лучших/всех (нужное подчеркнуть) начислением EP по курсу, скажем 1ep за 50 побед (курс можно и поменять)

P.S Только больно меня не бейте smile


 
СеданДата: Понеділок, 27.08.2012, 18:51 | Сообщение # 34
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Jrakul)
Учитывая это предлагаю:
1. Ввести рейтинг почетных побед с еженедельным обновлением* (вот вам и своеобразное КД, и не надо смотреть кто на сколько БГ попал/на Шторм ходил) // *Смотрите скоро на страницах нашего сайта ТОП-10 smile
2. Еженедельно награждать лучших/всех (нужное подчеркнуть) начислением EP по курсу, скажем 1ep за 50 побед (курс можно и поменять)

P.S Только больно меня не бейте smile

А чо, ідея цікава, та не звична.

П.С. В понеділок, в період з 12:00 до 13:00, постараюсь зробити табличку для цих топ-10.

Додано (27.08.2012, 19:51)
---------------------------------------------

Quote (Седан)
П.С. В понеділок, в період з 12:00 до 13:00, постараюсь зробити табличку для цих топ-10.




 
JrakulДата: Вівторок, 28.08.2012, 11:28 | Сообщение # 35
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: :-)
Эх.. не вдохновил меня этот фон - решил использовать стандартный WoW smile
И будет это выглядеть так


 
СеданДата: Вівторок, 28.08.2012, 11:31 | Сообщение # 36
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Jrakul)
И будет это выглядеть так

Також не погано, але взяти щось стандартне, я б не догадався...



 
LanseløtДата: Вівторок, 28.08.2012, 17:53 | Сообщение # 37
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Jrakul)

Эх.. не вдохновил меня этот фон - решил использовать стандартный WoW И будет это выглядеть так


Мені подобається. Типові фрейми із гри будуть вписуватись в будь-яку тематику оформлення сайту гільдії (В перспективі розробляється сайт гільдії на новому ядрі). Тому цей варіант поки буде основним. Ну що ж пробуємо рухатись в цьому напрямку: Нарахування ЕП поентів за кілли на БГ відносно топ рейтингу в гільдії. Ну що ж коментуємо та критикуємо дану пропозицію.

Хотів би зразу вникнути в механіку нарахування кілл поента хілерам: "Эти почетных победы дают явно не зато, что я подхилил дд, который заработал такую победу. Поскольку в этом случае у хилера, как в анекдоте про "Итогов!", число побед равнялось бы сумме побед всех дд".
Випливаючи із цих слів можна із впевненістю сказати, що умови на фарм кілл поентів всіх рівні, тому не має виникати претензій типу Я хіллер і мені важче отримати першість в даній таблиці.



 
SciperДата: Вівторок, 28.08.2012, 18:07 | Сообщение # 38
Задрот
Группа: Statik Raider
Сообщений: 107
Статус: :-)
"Эти почетных победы дают явно не зато, что я подхилил дд, который заработал такую победу. Поскольку в этом случае у хилера, как в анекдоте про "Итогов!", число побед равнялось бы сумме побед всех дд"
Quote

бред хілом набагато лекше фармити кіли


 
СеданДата: Середа, 29.08.2012, 12:38 | Сообщение # 39
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
1. Як ти вираховуєш кількість кілів? (В мене, наприклад, за минулий тиждень було більше 1000 кілів прістом.)
2. ЕР нараховувати всій 10, яка попала в табличку чи тільки першим трьом?



 
JrakulДата: Середа, 29.08.2012, 22:10 | Сообщение # 40
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: :-)
Quote (Седан)
Як ти вираховуєш кількість кілів? (В мене, наприклад, за минулий тиждень було більше 1000 кілів прістом.)

Вот от них и пляшем (смотрим, запоминаем, и при следующем просмотре отнимаем то, что запомнили) smile


 
СеданДата: Четвер, 30.08.2012, 07:29 | Сообщение # 41
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Jrakul)

Вот от них и пляшем (смотрим, запоминаем, и при следующем просмотре отнимаем то, что запомнили) smile

Я в принципі так і догадувався smile

А не легше буде написати якогось бота, який буде мати базу із ніками наших гільдійців, заходячи в менеджер, автоматом сканувати кіли та робити певні математичні маніпуляції. А то 400+ рил ти задовбешся сканувати в ручну... та віднімати...



 
JrakulДата: Четвер, 30.08.2012, 08:12 | Сообщение # 42
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Статус: :-)
Quote (Седан)
А не легше буде написати якогось бота... ...заходячи в менеджер, автоматом сканувати кіли та робити певні математичні маніпуляції.

А оно так и есть yes


 
СеданДата: Четвер, 30.08.2012, 13:06 | Сообщение # 43
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Jrakul)
А оно так и есть yes

brows brows brows



 
МурзикДата: Вівторок, 26.12.2017, 13:05 | Сообщение # 44
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: :-)
отлично
 
Fury7995Дата: Субота, 24.03.2018, 18:30 | Сообщение # 45
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: :-)
верно
 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Обов'язки та вимоги відносно рангів (Впровадження нових рангів в гільдії)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz