Понеділок, 20.05.2024, 22:37
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
22:37
Обновить
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Tess, Milena  
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Академ (Академія)
Академ
KotyaДата: Понеділок, 07.05.2012, 19:55 | Сообщение # 1
Вчусь писати
Группа: Заблоковані
Сообщений: 10
Статус: :-)
Всім привіт,багато хто бачить в снах під своїм ніком напис"The West Spirit".Марить тим що він скоро до нас потрапить.Але це трапляється пізніше.
Я пропоную зробити академку гільдії.Академка це школа для малих лвлів.Ми будем привчати до наших законів с самого малечку biggrin
Допомагати малим,ставити їх на правильний шлях.


 
ПолуничкаДата: Понеділок, 07.05.2012, 20:15 | Сообщение # 2
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
1. "Малий лвл" - ігрова формальність, яка відділяє (в більшості випадків) чергового твінка від нормального рейдингу.(На чому робиться акцент в гільдії і що з новими апдейтами не дуже й прогресує)
2. Марить? Наша гільдія не є чимось недосяжним. Для вступу всього лиш потрібноо написати правильно заявку@показати свою адекватність.
3. З усіма "нашими законами" людина ознайомлюється при подачі заявки.
4. Люди самі рідко починають грати, а переходячть за знайомим, друзями, які їм же ж і пояснюють основні аспекти гри.


 
KotyaДата: Понеділок, 07.05.2012, 20:19 | Сообщение # 3
Вчусь писати
Группа: Заблоковані
Сообщений: 10
Статус: :-)
ось так запорюються ідеї biggrin

 
ПолуничкаДата: Понеділок, 07.05.2012, 20:21 | Сообщение # 4
Краб
Группа: Пользователи
Сообщений: 55
Статус: :-)
Quote (olesjin)
ось так запорюються ідеї

Всього лиш моя думка)


 
LanseløtДата: Понеділок, 07.05.2012, 20:39 | Сообщение # 5
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (olesjin)

Я пропоную зробити академку гільдії.Академка це школа для малих лвлів.Ми будем привчати до наших законів с самого малечку Допомагати малим,ставити їх на правильний шлях.


Я не дуже зрозумів, що саме ти маєш на у вазі в цих словах. Якщо можна більш детальніше розпиши свою думку.



 
KotyaДата: Понеділок, 07.05.2012, 21:01 | Сообщение # 6
Вчусь писати
Группа: Заблоковані
Сообщений: 10
Статус: :-)
Наприклад:я перс 1лвл побачив гільд попросився туди мене запросили в академію.На 80лвл я перейшов в основу а до того мене навчили всьому що знали в академі

 
LanseløtДата: Четвер, 10.05.2012, 09:30 | Сообщение # 7
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Повний бред, який колись доводилось проходити на своєму особистому досвіді.
Я коли тільки починав грати на цьому сервері, був в ELITE army, в якій керівництво гільдії прийняло рішення про вторинну гільдію для рекрутів, в якій була схожа система про яку ти пишеш.

Буквально через пару місяців вторинну гільдію вирішили розпустити, а людей об'єднати в 1-й гільдії.
Мораль досить проста, гільдію не потрібно розділяти по якимось критеріям а гуртувати і допомагати всім тих хто є в наших рядах, незалежно від лвл та рівня обізнаності в грі.



 
Форум » Адміністрація гільдії » Рада гільдії » Академ (Академія)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz