Понеділок, 20.05.2024, 18:21
Вітаю Вас хз хто | RSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
18:21
Обновить
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Коллос, Печенька  
Форум » Адміністрація гільдії » Казарма. Відділ кадрів » ▲▼Valkira (подача заявки на вступление)
▲▼Valkira
ValkiraДата: Понеділок, 20.08.2012, 20:22 | Сообщение # 1
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: :-)
1. Нік чара, яким бажаєш вступити в гільдію The West Spirit Valkira
2. Iгровий клас чара, мейн спек та офф спек (якщо він є в наявності) хприст/шп
3. Gear Score (GS) персонажа ПвЕ / ПвП 5,7 ПВЕ, ПВП шмотки есть, но я не любитель ПВП в ВОВ))
4. Скільки вам років (ваш особистий вік) я взрослая девочка уже ;)
5. Ваш ДПС/ХПС в рейді бывал и 3к, бывал и 11
6. Чи являється даний персонаж для вас основним (мейном). Варіанти відповіді: мейн / альт мэйн
7. Вкажіть всіх своїх чарів (альтів) Annabelle лок 55 лвл
8. Стаж гри 2 года
9. Скільки годин Ви витрачаєте в день на ВоВ в связи с работой могу не заходить по паре дней, на выходных бываю часто. Играть ночью не способна, так как на работе я работаю, а не сплю))
10. Гільдія в якій перебував раніше (якщо вона була). Причина, яка змусила Вас піти із попередньої гільдії Братство, которое переехало на Алдоран. Более веселого сервера в смысле поломанных скилов и откатов я не видела.
11. Чому ви хочете приєднатись саме до нашої гільдії ? Основна причина Тут играл мой хороший знакомый, может, играет до сих пор smile
12. Чи перебуваєте ви в списку Нон-грата, та занесені в аддон Стоп Лут ? Первый раз слышу про подобный список Оо
13. Чи є у вас мікрофон та можливість користуватись ним? Із якої години по яку? Микрофон есть, только перестал работать после обновления рк. Надо поковыряться. Разговаривать могу, когда в игре.
14. Скріншот інтерфейсу гри, а саме інтерфейс під час рейду Отсутствует по причине того, что я и не подозревала, что такое может понадобится.



 
LanseløtДата: Понеділок, 20.08.2012, 23:27 | Сообщение # 2
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Юлія, у нас досить багато прістів в гільдії, тому на перших порах буде досить важко попасти в рейди.
Якщо це для тебе не є проблемою, то я по суті не проти твого вступу.

П.С. Якщо твої друзі вернуться назад на цей сервер, а ти вже будеш перебувати в нас в гільдії - твої дії ?



 
СеданДата: Понеділок, 20.08.2012, 23:37 | Сообщение # 3
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Ne protu.


 
ValkiraДата: Вівторок, 21.08.2012, 06:04 | Сообщение # 4
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: :-)
Quote (Lanseløt)
Юлія, у нас досить багато прістів в гільдії, тому на перших порах буде досить важко попасти в рейди.
Якщо це для тебе не є проблемою, то я по суті не проти твого вступу.

П.С. Якщо твої друзі вернуться назад на цей сервер, а ти вже будеш перебувати в нас в гільдії - твої дії ?

я не рвусь за печенькой в первых рядах. Надо будет кого-то подменить в статике - подменю (если это не ночное время). Могу просто заходить во время назначенного сбора, если вдруг понадобится человек. В ЦЛК я знаю все тактики, кроме лича, его не убивали по ряду причин.
Ги назад не вернется, потому что как минимум сюда нет переноса, и делать его не будут (моя ги ждала этот обещанный перенос больше года)


 
СеданДата: Вівторок, 21.08.2012, 10:05 | Сообщение # 5
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
Quote (Valkira)
4. Скільки вам років (ваш особистий вік) я взрослая девочка уже wink

Taki nam treba!!!!!!!!!



 
MakdonallДата: Вівторок, 21.08.2012, 10:28 | Сообщение # 6
Нуб
Группа: Statik Raider
Сообщений: 42
Статус: :-)
Теж непроти


 
SciperДата: Вівторок, 21.08.2012, 15:45 | Сообщение # 7
Задрот
Группа: Statik Raider
Сообщений: 107
Статус: :-)
не проти.

 
LanseløtДата: Середа, 22.08.2012, 15:39 | Сообщение # 8
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Звернись до офіцерського складу гільдії і тобі дадуть інвайт в гільдію.


 
ValkiraДата: Четвер, 23.08.2012, 11:33 | Сообщение # 9
Вчусь писати
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: :-)
Ребята, я решила поиграть на оф сервере, говорят, что там очень неплохо smile вам искренне желаю удачи и дальнейшего развития -'-,<@

 
СеданДата: Четвер, 23.08.2012, 15:44 | Сообщение # 10
Філософ
Группа: Свій
Сообщений: 357
Статус: :-)
biggrin cool Чьотко biggrin


 
LanseløtДата: Четвер, 23.08.2012, 18:50 | Сообщение # 11
Гігант мислі
Группа: GM
Сообщений: 938
Статус: :-)
Quote (Valkira)

Ребята, я решила поиграть на оф сервере, говорят, что там очень неплохо вам искренне желаю удачи и дальнейшего развития -'-,<@


І тобі також удачі.



 
Форум » Адміністрація гільдії » Казарма. Відділ кадрів » ▲▼Valkira (подача заявки на вступление)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


TWS © 2008 - 2024р. Хостинг від uCoz